ING Bank Uyum Görevlisi Alımı Yapıyor!

0
ING Bank Uyum Görevlisi Alımı Yapıyor!
ING Bank Uyum Görevlisi Alımı Yapıyor!

“İleriyi Düşün” politikasını benimseyerek adım adım hedeflerini gerçekleştiren banka olarak, müşterilerin özel ve iş hayatları kapsamında her zaman bir adım önde olmayı önemseyen ING Bank Uyum Görevlisi alımı yapıyor.

7 Temmuz 2008’den itibaren, ING Bank hizmet alanını Türkiye’deki bireysel ve kurumsal müşterilere göre ayarlayarak dünya kapsamında genellemeyle finansal hizmet sunmaya çaba gösteriyor. Bu alanda daha iyi ilerleme sağlayabilmek adına banka iş ilanları kapsamında ve ING Bank Uyum Görevlisi adı altında Denetim Komitesi’ne bağlı Uyum Risk Yönetimi Direktörlüğü’nde “Uyum Müşteri ve İşlem İzleme Yönetmeni veya Yetkilisi alımı yapıyor.

Uyum Görevlisi
Uyum Görevlisi

Kurumsal kimlik çalışmaları çerçevesinde personel alımı ve şube açılışlarını içermesiyle diğer bankalardan ayrıcalıklı olarak çalışma sağlamasının yanında müşterilere özel ilgi alanı oluşturmak ve her zaman, her yerden kolay, zahmetsiz ve hızlı finansal çözümler sağlayan bir yol arkadaşı olmak için Kahramanmaraş bölgesinde ING Bank Uyum Görevlisi alımı yapıyor.

Başlıklar

İlginizi Çekebilir:  Denizbank Lise Mezunu İletişim Merkezi Asistanı Alımı Yapıyor!

ING Bank Uyum Görevlisi için Gereken Nitelikler

ING Bank Uyum Görevlisi için Gereken Nitelikler
ING Bank Uyum Görevlisi için Gereken Nitelikler
 • Tercihen Bankacılık & Finans, Ekonomi, Mühendislik veya günümüz finans ve bankacılık sektörü ile ilgili diğer alanlardan mezun olmak,
 • En az 3 yıl bankacılık deneyimde ya da tercihen uyum kontrolleri konusunda tecrübe sahibi olmak,
 • Planlama ve organizasyon, problem çözme, analitik düşünme, detaylara önem verme ve sorgulayıcı olma konusunda kendine güvenen bir birey olmak,
 • İyi bir takım oyuncusu olmak ve takımla koordineli çalışmak,
 • Microsoft Office programlarına hakim olmak,
 • İyi derecede İngilizce bilmek.

ING Bank Uyum Görevlisi Görevleri Nelerdir?

ING Bank Uyum Görevlisi Görevleri Nelerdir?
ING Bank Uyum Görevlisi Görevleri Nelerdir?
 • Banka tarafından müşterilerinin finansal işlemlerinin izlenmesi süreçlerini başarılı bir şekilde koordine etmek,
 • Suç gelirlerinden aklanma işlemleri ve terörün finansmanının önlenmesine yönelik risk yönetimleri ile izleme ve kontrol faaliyetlerinin yürütülmesi; olağan dışı ve şüpheli işlemlerin tespitini net bir şekilde gerçekleştirmek,
 • Tanımlı akış kapsamı gereğinde önlemlerin alınması üzerine elde edilen raporların hazırlanması,
 • Banka kapsamında güçlü bir uyum ve kontrol kültürünün oluşturulması ve yaygınlaşmasında görev sağlanması,
 • Uyum Risk Yönetimi ile ilgili günlük görevlerde ve sorumluluklarda işlemleri yerine getirirken şube ağı, iş kolları, iç kontrol ve diğer denetim fonksiyonları ve iştiraklerle ile etkin iletişim sağlanması.
İlginizi Çekebilir:  Anadolubank Gişe Asistanı Alımı Yapıyor!

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanlarıkamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-a-s-uyum-gorevlisi-2901684
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın