Banka İş İlanları Akbank Çağrı Merkezi Yetkilisi Personel Alımları

Akbank Çağrı Merkezi Yetkilisi Personel Alımları

Son Güncelleme:

Akbank Banka İş İlanları

Ekibiyle bütünleşmiş bir şekilde faaliyetlerini sürdüren banka, öğrenen ve öğreten bir çalışma prensibiyle birçok çalışanına kariyer fırsatlarını cazip olanaklarla sunmaktadır.

Yerinizde saymadan iş hayatında sağlam adımlar atabileceğiniz bankanın adil insan kaynakları politikasıyla hız kesmeden kariyerinize devam edebilirsiniz. Banka iş ilanları kapsamında Akbank Çağrı Merkezi Yetkilisi Personel Alımları gerçekleştirmektedir.

Bankanın Çağrı Merkezi’nde görevlendirilmek üzere yapılacak personel alımları için TC vatandaşı olmak gereklidir. Ayrıca 1988 ve sonrası doğumlu olmak şartı da aranmaktadır.

Banka iş ilanında belirtilen diğer nitelikler arasında erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak şartı da belirtilmektedir. Üniversitelerin lisans veya önlisans ilgili bölümlerinden mezunsanız iş başvurusu yaparak Çağrı Merkezi’nde bir kariyere başlayabilirsiniz. Personel alımı için İstanbul Anadolu Yakası tüm ilçeler için veya  Kocaeli ikametli olmanız şartıyla siz de iş ilanına başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bankanın iş başvurusu için koyduğu bir diğer şartsa Akbank bünyesinde 2015 yılı itibariyle başka bir işe alım sınavına katılmamış olmanız gereklidir. Ayrıca bankanın düzenlediği herhangi bir işe alım sınavının sözlü aşamasında başarısız olmamış olmanız gerekmektedir.

Banka iş ilanları bağlamında belirtilen görev yeri Gebze Şekerpınar’da Akbank Bankacılık Merkezi’nde yer alan Çağrı Merkezi ile yetiştirilip geleceğin bankacısı adaylar aranmaktadır. Tecrübeli veya tecrübesi adayların değerlendirileceği iş ilanına başvurularınızı 4 Kasım 2016’ya kadar gerçekleştirebilirsiniz.

İlgilendiğiniz diğer personel alımı iş ilanları için bankanın diğer 27 açık pozisyonu incelenebilir.

Akbank Çağrı Merkezi Yetkilisi Personel Alımları, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-cagri-merkezi-yetkilisi-1368127

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,269BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,619TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,511TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler