Yapı Kredi Veri Tabanı Yöneticisi Personel Alımları

0

Yapı Kredi Banka İş İlanları

Koç Grup ve Yapı Kredi’nin birleşmesiyle kurulan Yapı Kredi Bankası, Türkiye’de kurulan ilk özel bankalardandır. Türkiye’de güçlü ve köklü bir kurum anlayışıyla yoluna emin adımlarla devam eden banka, kariyer fırsatlarını da ayağınıza kadar getirmektedir.

Bankanın bünyesinde kariyer fırsatları kovalayanlar personel alımları dahilinde, bankacılık sektöründe kendilerine yer edinebilirler.

Yapı Kredi Veritabanı Yöneticisi Personel Alımları için banka iş ilanında belirtilen bilgiler ışığında Gebze Yapı Kredi Bankacılık Üssü’nde Servis ve Veri Ambarı Veritabanları Yönetimi bölümünde  görevlendirilecek adaylardan iş başvurusu beklenmektedir.

Yapılacak personel alımı için üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun adayların başvuruları dikkate alınacaktır. ( Bilgisayar mühendisliği, Elektronik Mühendisliği vb.)

Ayrıca banka iş ilanında belirtilen diğer şartlar şu şekildedir; 2 ila dört yıl aralığında ilgili pozisyonda deneyim sahibi kişiler( tercihen SQL Server veya Oracle), Unix – Linux ve Windows işletim sistemleri üzerinde bilgi sahibi kişiler, İngilizce bilen, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adaylar beklenmektedir.

Banka bünyesinde personel alımları için veri ambarı ve servis alanlarında gerekli çalışmaların gerçekleştirilmesi, ETL araçlarının yönetimi, kesintisiz ve yüksek performanslı çalışma, yazılım ekiplerine veritabanı desteği ve danışmanlığı, yeni projeler için gerekli altyapı çalışmalarının sağlanması, bilgi teknolojilerinin yakından takibinin sağlanması ve teknolojinin etkin kullanımı gibi birçok iş tanımı iş ilanında yer almaktadır.

İş ilanında yer alan bilgilerin detayına ulaşmak ve iş ilanları için başvuru gerçekleştirmek için ilan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İş başvurusu gerçekleştirecek adaylar için son başvuru tarihi 5 Kasım 2016 olarak belirtilmektedir.

Yapı Kredi Veritabanı Yöneticisi Personel Alımları, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-veritabani-yoneticisi-1644859

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın