Ziraat Bankası Nakit Avans Fırsatı!

Ziraat Bankası Nakit Avans Fırsatı! Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans Fırsatından Nasıl Yararlanabiliriz? Detaylar İçin...

0
Ziraat Bankası Nakit Avans Fırsatı!

Ziraat Bankası Nakit Avans Fırsatı!

Ziraat Bankası, müşterilerine avantajlı fırsatlarla dolu bir dünya sunan bir kamu bankasıdır.  Güvenli bir bankacılık deneyimi sunan banka Türkiye’nin her yerinde geniş bir faaliyet göstermektedir.

Banka ihtiyaçlarınız söz konusu olduğunda finansal desteklerle de varlığını hissettirmektedir. Kredi kartı ürünleriyle siz de acil nakit ihtiyaçlarınızda bu problemin çözümüne erişebilirsiniz. Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans Fırsatı, 12 aya varan vade seçenekleriyle sizlere sunulmaktadır.

Nakit ihtiyaçlarınızın anında karşılanmasını sağlayan kredi kartı, ücretsiz bir şekilde nakit avans kredi çekmenizi sağlamaktadır. Kredi kartınızın limitleri dahilinde çekebileceğiniz nakit avanslar, günlük minimum 100 TL olarak çekilebilirler. Maksimum kullanım tutarıysa yine kredi kartınızın limitleri dahilinde 10 bin TL’dir.

Söz konusu nakit avans işlemlerinizdeyse kredi kartınıza tanımlı nakit çekim işlemlerinizden düşülmektedir.

Nakit avans kredi çekme limitleriniz ATM günlük para çekme limitiyle de sınırlandırılmıştır. Banka bu işlemler içinse size bir faizlendirme uygulamaktadır. Nakit avans işlemi için uygulanan faiz oranı %1,99’dur. 1000 TL’lik bir nakit çekimde 12 taksit baz alınırsa faiz oranınız %1,99 olduğunda aylık taksitler 124,86 TL olacaktır. Ödenecek faiz tutarı 123,26 TL’dir.

Şirket kredi kartı veya Ziraat Ücretsiz Kredi Kartı ile taksitli nakit çekim söz konusu değildir. Taksitler dönem borcuna eklenmektedir.

Taksitli nakit avans kredi için herhangi bir iptal veya iade söz konusu değildir. Nakit avans için ATM’lerin taksitli nakit avans seçeneği işlemiyle ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın