Ana SayfaKredilerDenizbank Peşinatsız Ev Kredisi

Denizbank Peşinatsız Ev Kredisi
D

-

El almak isteyenlere bankaların kredi ürünleri ile bunu sağladığı birçok zaman gözlemlenen bir durum. Ev sahibi olmak için kullandığınız kredilerde sizlerden genel itibariyle %25 oranında bir peşinat alınması söz konusudur.

Bankalar size alacağınız konut için ekspertiz değerinin %75’i kadar ev kredisi vererek konut alımlarınızda finansal destekçileriniz olmaktadırlar.

Kimi bireylerse bu %75’lik değerin %100 şeklinde olmasını isteyip peşinatsız ev kredisi kullanmak isteyebilirler. Peşinatsız ev kredisi kullanmak isteyen bireyler, bankalardan hangisinin bu krediyi sağladığını araştırmaya koyulacaktır. Yasalarla bunun önü kapanmış olsa da bankaların geliştirdiği yöntemlerle birlikte bu sağlanabilmektedir.

Denizbank Peşinatsız Ev Kredisi, bu kredi ürünlerinden bir tanesidir. Peşinat ödemeden sahip olabileceğiniz bu konut kredisi şu şekilde işlemektedir; mevcut eviniz varsa, hem sahip olduğunuz bu evi hem de satın alacağınız konutu teminat göstererek peşinatsız konut kredisi çekebiliyorsunuz. Böylece yüzde 100 mortgage kredisi sizlerin olmaktadır. Eğer kendinize ait bir konutunuz yoksa da 3. Şahsa ait bir konutun ek teminat gösterilmesiyle de yüzde 100 mortgage kredisi alınması mümkündür.

Peşinatsız konut kredisi için banka %0,89’dan başlayan faiz oranlarıyla sizleri karşılamaktadır. Vadeye göre değişen faiz oranları 300 aya kadar taksitlendirmeye göre şekillenmektedir.

Bankanın peşinatsız ev kredisi için uyguladığı faiz oranları %0,89 ve %1,17 arasında değişmektedir. Kredi için başvuru gerçekleştirmek isteyenler Denizbank şubeleri aracılığıyla bu başvurularını gerçekleştirebilirler.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol