Ana SayfaKredilerDenizbank Peşinatsız Ev Kredisi

Denizbank Peşinatsız Ev Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

El almak isteyenlere bankaların kredi ürünleri ile bunu sağladığı birçok zaman gözlemlenen bir durum. Ev sahibi olmak için kullandığınız kredilerde sizlerden genel itibariyle %25 oranında bir peşinat alınması söz konusudur.

Bankalar size alacağınız konut için ekspertiz değerinin %75’i kadar ev kredisi vererek konut alımlarınızda finansal destekçileriniz olmaktadırlar.

Kimi bireylerse bu %75’lik değerin %100 şeklinde olmasını isteyip peşinatsız ev kredisi kullanmak isteyebilirler. Peşinatsız ev kredisi kullanmak isteyen bireyler, bankalardan hangisinin bu krediyi sağladığını araştırmaya koyulacaktır. Yasalarla bunun önü kapanmış olsa da bankaların geliştirdiği yöntemlerle birlikte bu sağlanabilmektedir.

Denizbank Peşinatsız Ev Kredisi, bu kredi ürünlerinden bir tanesidir. Peşinat ödemeden sahip olabileceğiniz bu konut kredisi şu şekilde işlemektedir; mevcut eviniz varsa, hem sahip olduğunuz bu evi hem de satın alacağınız konutu teminat göstererek peşinatsız konut kredisi çekebiliyorsunuz. Böylece yüzde 100 mortgage kredisi sizlerin olmaktadır. Eğer kendinize ait bir konutunuz yoksa da 3. Şahsa ait bir konutun ek teminat gösterilmesiyle de yüzde 100 mortgage kredisi alınması mümkündür.

Peşinatsız konut kredisi için banka %0,89’dan başlayan faiz oranlarıyla sizleri karşılamaktadır. Vadeye göre değişen faiz oranları 300 aya kadar taksitlendirmeye göre şekillenmektedir.

Bankanın peşinatsız ev kredisi için uyguladığı faiz oranları %0,89 ve %1,17 arasında değişmektedir. Kredi için başvuru gerçekleştirmek isteyenler Denizbank şubeleri aracılığıyla bu başvurularını gerçekleştirebilirler.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.