Ana SayfaKredilerZiraat Bankası'ndan Emeklilere Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası’ndan Emeklilere Masrafsız İhtiyaç Kredisi
Z

-

Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Emekliliğinde kredi kullanmak isteyenler, birçok ihtiyaç kredisi arasından kendilerine uygun olan kredi seçeneğini seçmek isteyeceklerdir. Bankaların emeklilere özel olarak sağladığı ihtiyaç kredisi ürünleriyle sizler de kredinizi kullanabilirisiniz.

36 aya varan vade seçenekleriyle Ziraat Bankası Emeklilere Masrafsız İhtiyaç Kredisi sağlıyor. Bankanın masrafsız kredi seçeneğiyle birlikte emeklilik döneminizde kredi masrafları ödemeden ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Bankanın Emekli BİZ Masrafsız Tüketici Kredisi olarak geçen ürünü için başvurularınızı Ziraat Bankası şubelerinden gerçekleştirmeniz mümkündür. Bankanın masrafsız kredi için uyguladığı faiz oranlarıysa %1,42’dir. Masraflı seçeneği de bulunan krediyle daha uygun faiz oranlarıyla kredi kullanabilirsiniz ancak kredi tahsis ücreti gibi masraflar sizden talep edilecektir.

Masrafsız ihtiyaç kredisi için örnek bir ödeme planı oluşturmak için bankanın hesaplama araçları ile siz de kredi hesaplamanızı gerçekleştirebilirsiniz. Böylece bütçe planlamanızı da hazırlayabilirsiniz.

Sizler için oluşturulan örnek ödeme planlarıysa şu şekildedir;

  • 10 bin TL masrafsız kredi, 36 ay vade seçeneği, %1,42 faiz oranı ile eşit ödemeli taksitlerle aylık taksitleriniz 373,92 TL’dir. Ödemelerini üç ayda bir gerçekleştiren emeklilerin taksitlendirmeleri ise 1.140,05 TL’dir.
  • 10 bin TL masrafsız ihtiyaç kredisi için 12 ay vade seçeneği için %1,42 faiz oranı ile eşit ödemeli taksitlerde aylık taksitlerinizse 928,48 TL’dir. Üç ayda bir ödemek isterseniz aylık taksitler 2.832,24 TL olacaktır.

Bankanın hesaplama araçlarıyla yapılan örnek ödeme planları bu şekilde baş göstermektedir. Ancak bu oranlar ve fiyatlandırmalar örnek teşkil ediyor olup, banka bu verileri değiştirebilir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol