Ana SayfaKredilerFinansbank Karşılaştırmalı Konut Kredisi Faiz Oranları 2016

Finansbank Karşılaştırmalı Konut Kredisi Faiz Oranları 2016

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Konut kredisi, ev sahibi olmanın önündeki engelleri kaldırmak için bankalar tarafından sunulan uzun vadeli kredilerdir. Belirli faiz oranlarıyla sunulan bu krediler, 10 – 20 yıl vadeli seçenekleriyle tüketicilerin ev sahibi olmalarına yardımcı olmaktadır.

Mortgage olarak da adlandırılabilen bu krediler, belirli faiz oranları ile müşterilere sunulur. Bu faiz oranları her ürüne ve bankaya göre farklılık göstermektedir. Finansbank Karşılaştırmalı Konut Kredisi Faiz Oranları 2016 verileri ile siz de kararsız kaldığınız noktalarda, kredi karşılaştırmanızı yaparak konut kredisi edinebilirsiniz.

Finansbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Bankanın konut kredisi ürünleri genel itibariyle %0,99 gibi oranlardan başlamaktadır. Bankanın kredi ürünleri vade süresine göre konut kredisi faiz oranlarında artış yaşayabilir. Bu oranlar %1,25 gibi yüzdelere ulaşabilmektedir.

Karşılaştırmalı Konut Kredisi Faiz Oranları

Karşılaştırmalı oranlarla birlikte hangi kredinin sizin için uygun olduğunu saptayıp kredi hesaplamanızı gerçekleştirebilirsiniz. Ekspertiz değerinin %75’ine kadar veya peşinatsız kredilerle %100’üne kadar sunulan konut kredisi ürünleri ev sahibi olmanızı sağlayacaktır.

  • Finansbank Konut Kredisi, 125 bin TL’ye kadar olan tutarlarda, 12 ay vadeli ve 36 ay vadeli seçeneklerde %0,99 faiz oranları,
  • Finansbank Konut Kredisi, 125 bin TL’ye kadar olan tutarlarda, 37 ay vadeli ve 120 ay vadeli seçeneklerde %0,99 faiz oranları,
  • Finansbank Konut Kredisi, 125 bin TL’ye kadar olan tutarlarda,  121 ay vadeli ve 180 ay vadeli seçeneklerde %1,25 faiz oranları,
  • Finansbank Konut Kredisi, 125 bin TL’yi aşan kredi tutarı, 12 ay vadeli ve 36 ay vadeli seçeneklerde %1,07 faiz oranları,
  • Finansbank Konut Kredisi, 125 bin TL’yi aşan kredi tutarı, 37 ay vadeli ve 120 ay vadeli seçeneklerde %1,07 faiz oranları,
  • Finansbank Konut Kredisi, 125 bin TL’yi aşan kredi tutarı, 121 ay vadeli ve 180 ay vadeli seçeneklerde %1,25 faiz oranları,

Uygulanmaktadır.

Finansbank konut kredisi faiz oranları, değişen ürünler için sabit kalmakta olup sadece ödeme şekliniz ve kullandığınız ürünler farklılık göstermektedir. Uygulanan faiz oranları karşılaştırması belirtilen verilerle aynı değerleri içermektedir.

Diğer ürünler; Evini değiştiren konut kredisi, Artan taksitli konut kredisi, Azalan taksitli konut kredisi, Peşinatsız %100 konut kredisi, Kentsel dönümüş kredisi’dir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...