Denizbank Eğitim Kredisi

0

60 Aya Kadar Vade

Denizbank eğitim kredisi özellikle öğrencilerin özel eğitim kurumlarındaki masrafları için düzenlendi. Örneğin özel üniversitelerin burslu olmayan bölümleri yıllık ortalama olarak 15 bin TL civarında bulunuyor. Özel kurslar özel liseler gibi birçok eğitim kurumu da ücret karşılığında öğrenci alıyor. Öğrencilerinin özel okulda eğitim görmesini isteyen veliler ise bu masrafları ödeyerek çocuklarını özel okula gönderebilir.

Denizbank’ın bu kredisinde eğitim masraflarınızı 60 aya kadar varan vade seçenekleri ile karşılayabilirsiniz. Başvuru için ise Denizbank sizden bazı belgeler talep ediyor. Bunlardan birisi nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisidir. Diğer bir gerekli belge ise gelir belgesidir. Gelir belgesi olarak ise maaş bordrosu, maaş yazısı imza sirküleri gibi bankaca kabul edilecek gelir gösteren belgeler gereklidir. Ayrıca yerleşim belgesi ya da son aya ait adres gösteren bir resmi fatura örneği gerekiyor. Ayrıca öğrenci kabul belgesi de gereken diğer belgeler arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Eylül)

Eğitim kredisinde 1 ila 12 ay arasındaki vadeler için yüzde 1,35 oranında kredi faizi bulunuyor. 13 ila 24 ay arasındaki vadeler için ise kredi faizi yüzde 1,40 olarak belirlenmiş durumdadır. 25 ay ila 36 ay arasındaki kredi vadeleri için ise kredi faizi yüzde 1,41 olarak belirlenmiş. 37 ay ila 48 ay arasındaki vadeler için yüzde 1,46 oranında ve 49 ay ila 60 ay arasındaki vadeler için ise yüzde 1,46 oranında kredi faizi var.

Bu kredide alabileceğiniz en yüksek kredi tutarı ise 60 bin TL olarak belirlenmiş. Ayrıca kredinin yüzde 0,5’i oranında bir kredi tahsis ücreti bulunuyor. Sigorta ve vergilerde sizden tahsil edilecek diğer ücretlerdir. Bu kredi hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın Denizbank şubesine başvurabilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın