Ana SayfaKredilerDenizbank Eğitim Kredisi

Denizbank Eğitim Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

60 Aya Kadar Vade

Denizbank eğitim kredisi özellikle öğrencilerin özel eğitim kurumlarındaki masrafları için düzenlendi. Örneğin özel üniversitelerin burslu olmayan bölümleri yıllık ortalama olarak 15 bin TL civarında bulunuyor. Özel kurslar özel liseler gibi birçok eğitim kurumu da ücret karşılığında öğrenci alıyor. Öğrencilerinin özel okulda eğitim görmesini isteyen veliler ise bu masrafları ödeyerek çocuklarını özel okula gönderebilir.

Denizbank’ın bu kredisinde eğitim masraflarınızı 60 aya kadar varan vade seçenekleri ile karşılayabilirsiniz. Başvuru için ise Denizbank sizden bazı belgeler talep ediyor. Bunlardan birisi nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisidir. Diğer bir gerekli belge ise gelir belgesidir. Gelir belgesi olarak ise maaş bordrosu, maaş yazısı imza sirküleri gibi bankaca kabul edilecek gelir gösteren belgeler gereklidir. Ayrıca yerleşim belgesi ya da son aya ait adres gösteren bir resmi fatura örneği gerekiyor. Ayrıca öğrenci kabul belgesi de gereken diğer belgeler arasında yer alıyor.

Eğitim kredisinde 1 ila 12 ay arasındaki vadeler için yüzde 1,35 oranında kredi faizi bulunuyor. 13 ila 24 ay arasındaki vadeler için ise kredi faizi yüzde 1,40 olarak belirlenmiş durumdadır. 25 ay ila 36 ay arasındaki kredi vadeleri için ise kredi faizi yüzde 1,41 olarak belirlenmiş. 37 ay ila 48 ay arasındaki vadeler için yüzde 1,46 oranında ve 49 ay ila 60 ay arasındaki vadeler için ise yüzde 1,46 oranında kredi faizi var.

Bu kredide alabileceğiniz en yüksek kredi tutarı ise 60 bin TL olarak belirlenmiş. Ayrıca kredinin yüzde 0,5’i oranında bir kredi tahsis ücreti bulunuyor. Sigorta ve vergilerde sizden tahsil edilecek diğer ücretlerdir. Bu kredi hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın Denizbank şubesine başvurabilirsiniz. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.