Ana SayfaKredilerDenizbank Eğitim Kredisi

Denizbank Eğitim Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  60 Aya Kadar Vade

  Denizbank eğitim kredisi özellikle öğrencilerin özel eğitim kurumlarındaki masrafları için düzenlendi. Örneğin özel üniversitelerin burslu olmayan bölümleri yıllık ortalama olarak 15 bin TL civarında bulunuyor. Özel kurslar özel liseler gibi birçok eğitim kurumu da ücret karşılığında öğrenci alıyor. Öğrencilerinin özel okulda eğitim görmesini isteyen veliler ise bu masrafları ödeyerek çocuklarını özel okula gönderebilir.

  Denizbank’ın bu kredisinde eğitim masraflarınızı 60 aya kadar varan vade seçenekleri ile karşılayabilirsiniz. Başvuru için ise Denizbank sizden bazı belgeler talep ediyor. Bunlardan birisi nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisidir. Diğer bir gerekli belge ise gelir belgesidir. Gelir belgesi olarak ise maaş bordrosu, maaş yazısı imza sirküleri gibi bankaca kabul edilecek gelir gösteren belgeler gereklidir. Ayrıca yerleşim belgesi ya da son aya ait adres gösteren bir resmi fatura örneği gerekiyor. Ayrıca öğrenci kabul belgesi de gereken diğer belgeler arasında yer alıyor.

  Eğitim kredisinde 1 ila 12 ay arasındaki vadeler için yüzde 1,35 oranında kredi faizi bulunuyor. 13 ila 24 ay arasındaki vadeler için ise kredi faizi yüzde 1,40 olarak belirlenmiş durumdadır. 25 ay ila 36 ay arasındaki kredi vadeleri için ise kredi faizi yüzde 1,41 olarak belirlenmiş. 37 ay ila 48 ay arasındaki vadeler için yüzde 1,46 oranında ve 49 ay ila 60 ay arasındaki vadeler için ise yüzde 1,46 oranında kredi faizi var.

  Bu kredide alabileceğiniz en yüksek kredi tutarı ise 60 bin TL olarak belirlenmiş. Ayrıca kredinin yüzde 0,5’i oranında bir kredi tahsis ücreti bulunuyor. Sigorta ve vergilerde sizden tahsil edilecek diğer ücretlerdir. Bu kredi hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın Denizbank şubesine başvurabilirsiniz. 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,250TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Halkbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin en önemli finans kuruluşlarından olan Halkbank, yayımlamış olduğu banka iş ilanları ile personel...

  Merkez Bankası Yüksek Kur Talebinde Bulundu!

  Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB), sektörde faaliyet gösteren bankalardan yüksek kur talebinde bulundu. Elde...

  Vakıfbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin devlet destekli ve en eski bankalarından olan Vakıfbank, yayımlamış olduğu yeni ilanlarla banka...

  Garanti BBVA Staj Başvuruları Başladı

  Garanti BBVA’nın yaptığı banka iş ilanları duyurusunda üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlayan programdan bahsedildi.Garanti...

  Taşıt Kredisi Şartları Nelerdir?

  Taşıt Kredisi Nedir?Taşıt kredisi, bireysel müşterilere taşıt alımı için sağlanan bir tür tüketici kredisi...

  QNB Finansbank Lise Mezunu Alım Yapıyor

  İlk Türk bankası olması ve yurtdışındaki piyasalar tarafından da kendisine duyulan güvenden dolayı her...