Ana SayfaKredilerICBC Bank Taşıt Kredisi

ICBC Bank Taşıt Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  48 Aya Kadar Vade Fırsatı

  ICBC Bank taşıt kredisinde 48 aya kadar vade fırsatı bulunuyor. Yani 4 yıl boyunca taksitler halinde aldığınız krediyi geri ödeyeceksiniz. ICBC Bank taşıt kredisinden ister 0 km araç alırken ister de ikinci el araç alırken yararlanabilirsiniz. Banka 0 km araçlar için araç teslim fiyatının 50 bin TL’ye kadar olan kısmı için yüzde 70 oranında 50 bin TL üzerindeki kısmı için ise yüzde 50 oranında kredi vermektedir. Bu yüzden banka kredisiyle araç almak isterseniz peşinatınızın bulunması da gerekiyor. Bankanın taşıt kredisi faizleri aracın 0 km ve ikinci el olmasına ayrıca aracın kaskosunun ICBC Bank tarafından yapılıp yapılmamasına göre de farklılık göstermektedir. 0 km taşıt kredisinde aracın kaskosunun ICBC Bank tarafından yapılması halinde faiz oranı yüzde 1,45 olacaktır. Ancak aracın kaskosunun diğer olması halinde kredi faizi yüzde 1,50 olacaktır. İkinci el araçlar için ise kredi faizi kaskonun ICBC Bank tarafından yapılması halinde yüzde 1,55 olacaktır. Ancak kaskonun diğer olması halinde kredi faizi yüzde 0,05 oranında artacak ve yüzde 1,60 olarak uygulanacaktır. Banka bu kredide kredi tahsis ücreti olarak verilen kredinin yüzde 0,5’i oranında bir ücret tahsil ediyor. Ayrıca kasko sigortası primi ve hayat sigortası gibi bazı ek ücretler de ödemeniz gerekecektir. ICBC Bank bu krediye başvurmak için sizden bazı belgeler istiyor. Bunlardan birisi 0 km araçlar için aracın proforma faturası bir diğeri ise ikinci el araç alacak kişiler için 10 yaşına kadar olan ikinci el araçlarda aracın ruhsatı gereklidir. Ayrıca başvuru yapan kişinin nüfus cüzdanı fotokopisi ve gelir belgesi de gerekli olan diğer belgelerdendir. Kefil talep edilmesi halinde aynı belgelerden kefil için de istenecektir. Bu taşıt kredisi hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın ICBC Bank şubesine gidebilir ya da bankanın çağrı merkezini arayabilirsiniz.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,248TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

  Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

  BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

  QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

  QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

  Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

  Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.