Finansbank İhtiyaç Kredileri

0

Finansbank günümüzde ihtiyaç kredisi veren bankalardan bir tanesidir. Gerek faiz oranları bakımından gerekse de kredi notunu çok yüksekten vermeyen bankaların başında gelmektedir. Finansbank ihtiyaç kredileri faiz oranları her gün değişmektedir. Fakat genellikle belirli bir periyotta kaldığından dolayı bu oranlarda çok fazla değişiklik olmayacaktır. İhtiyaç kredisi faizi maksimum vade olarak 36 ay olarak belirlenmiş ve oranı ise % 1,20 olarak açıklanmıştır. İhtiyaç kredisi adı altında toplamda yedi farklı kredi seçeneği var. Bu seçeneklerden istediğiniz ya da alacağınız krediyi belirleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Finansbank’tan kredi alırken SMS sistemi sayesinde TC kimlik numaranız, adınız ve soyadınız ile başvurabilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan ortalama beş dakika sonrasında size geri dönüş geliyor ve kredi notunuzun oranına göre size kredi verilip verilmeyeceği söyleniyor. Finansbank ihtiyaç kredileri faiz oranlarını şu şekilde söyleyebiliriz. Sonbahar kredisi faiz oranı % 1,27, Online kredi faiz oranı % 1,20, Telefon kredisi % 1,20, Tanışma kredisi % 1,19, Borç transferi kredisi % 1,20, Kamu ve Finansmaaş kredisi faiz oranı ise % 1,18 olarak belirlenmiştir. Bunlara ek olarak kredi tahsis ücreti de alınmaktadır.

Kredi tahsis ücreti ise standart olup % 0,5 olarak belirlenmiştir. Maksimum kredi vadesi ise 12 aydan 36 aya kadar değişmektedir. Size en uygun olan kredi seçeneğini seçerek başvurabilirsiniz. Eğer ki kredi notunuz yüksek ise kolaylıkla kredi alabilirsiniz. Kredi notunuz ise banka ile sizin aranızda olan duruma bağlıdır. Yani bankaya olan borcunuzu her ay düzenli bir şekilde ödüyorsanız kredi notunuz daha da yüksek olacaktır. Fakat ödemelerinizi geçiştiriyorsanız ya da banka ile aranızda birtakım sorunlar varsa Finansbank ihtiyaç kredisi alma oranınız bir o kadar da fazla olmaktadır.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın