Ana SayfaKredilerİng Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 0,99’dan Başlıyor!

İng Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 0,99’dan Başlıyor!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

İng Bank’tan Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Birçok banka ihtiyaç kredisi verirken sabit bir kredi faiz oranı kullanarak kredi vermeyi tercih ediyor. Ancak İng Bank her müşterisini özel bir değerlendirme yaparak seçiyor ve bu müşteriler için özel kredi faiz oranları belirliyor. İng Bank ihtiyaç kredisi faiz oranları kredi notu oldukça iyi olan kişiler için 0,99’dan başlıyor. İnternet üzerinden başvuru yapabildiğiniz bu kredi kampanyası sayesinde anında ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

İng Bank ihtiyaç kredisine başvuru yapabilmek için herhangi bir banka şubesine gitmeniz yeterli olacak. Her ne kadar krediyi kredi notunuzun durumuna göre alabiliyor olsanız da İng Bank ihtiyaç kredisine başvuru yaparken gelir belgenizi de ibraz etmeniz gerekiyor. Ancak maaşınızı doğrudan İng Bank aracılığıyla alıyorsanız maaş belgesi vermeden de kredi başvurusu yapabilirsiniz.

İng Bank düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası için belirlenen vade seçeneklerini incelediğimizde bu kredi için minimum vade seçeneğinin 1 ay olduğunu görüyoruz. Minimum vade seçeneği 1 ay olan bu kredide maksimum vade seçeneği ise 36 aydır. 36 aya kadar vade talep etmek isterseniz kredi başvurunuz esnasında bunu bankaya bildirmeniz gerekiyor.

Yıllık maliyet oranı yüzde 14,61 olan İng Bank ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak için binde 5 oranında kredi tahsis ücreti ödemeniz ve hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor.

Bankadan 10 bin liralık bir ihtiyaç kredisi paketi aldığınız zaman bankaya ödemeniz gereken kredi tahsis ücreti 50 lira oluyor, bu 50 lira dışında hayat sigortasını da yaptırmanız gerekiyor. 36 ay vade seçeneğinden faydalanarak almış olduğunuz 10 bin liralık İng Bank ihtiyaç kredisi için bir ayda bankaya 343 lira ödeme yapmanız gerekiyor. Toplamda fazladan ödeyeceğiniz miktar ise masraflar haricinde 2 bin 398 lira olacaktır. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,207TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.