Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Kredi Faiz Oranları

Yapı Kredi ihtiyaç kredisi kampanyası şu anda Yapı Kredi’nin geçerli olan kredi kampanyalarından biridir. Yapı Kredi ihtiyaç kredisi faiz oranlarına baktığımızda bu krediye ait kredi faiz oranlarının yüzde 1,36’dan başladığını görüyoruz. Krediye internet üzerinden başvuru yaparak kredinizin olumlu sonuçlanıp sonuçlanmayacağına bakabilirsiniz. Yapı Kredi ihtiyaç kredisi kampanyasına ait detayları bankanın internet sitesinden öğrenebilirsiniz.

Bu ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak isteyenler için kefil şartı aranmıyor. Kefilin yanı sıra kredi alacaklar için ipotek sıkıntısı da bulunmuyor. Yapı Kredi ihtiyaç kredisi kampanyası için belirlenen vade seçeneklerine baktığımızda bu vade seçeneklerinin 1 ay ile 36 ay arasında değişiklik gösterdiğini görüyoruz. Eğer daha sonra problem yaşamak istemiyorsanız istediğiniz vade seçeneğini kredi başvurusu esnasında bildirmeniz gerekiyor.

Bu kredi için bazı masrafları ödemeniz gerekiyor. Bu masraflardan ilki kredinin binde 5’i kadar alınan kredi tahsis ücretidir. Buna ek birtakım masraflar da Yapı Kredi ihtiyaç kredisi kampanyasında bulunuyor. Krediden faydalanan herkes hayat sigortası yaptırmak zorundadır. Hayat sigortası için cinsiyete ve yaşa göre prim miktarı değişiklik gösterebiliyor. Bu nedenle hayat sigortası bedeli hakkında en net bilgiyi banka şubelerinden öğrenebilirsiniz.

Yıllık maliyet oranı yüzde 19,95 olan Yapı Kredi ihtiyaç kredisinden 10 bin lira olarak faydalanmak isterseniz aldığınız krediyi 1 ay ile 36 ay arasında geri ödeyebilirsiniz. Eğer aldığınız ihtiyaç kredisini 36 ayda geri ödemek gibi bir talepte bulunursanız 10 bin liralık krediyi bir ayda 396 lira ödeyerek geri ödeyebilirsiniz. Toplamda ise 10 bin liralık bir kredi için bankaya 13 bin 352 lira geri ödeme yapmanız gerekir. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın