Ana SayfaKredilerYapı Kredi 10 Bin Lira İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi 10 Bin Lira İhtiyaç Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Kredi Faiz Oranları

Yapı Kredi ihtiyaç kredisi kampanyası şu anda Yapı Kredi’nin geçerli olan kredi kampanyalarından biridir. Yapı Kredi ihtiyaç kredisi faiz oranlarına baktığımızda bu krediye ait kredi faiz oranlarının yüzde 1,36’dan başladığını görüyoruz. Krediye internet üzerinden başvuru yaparak kredinizin olumlu sonuçlanıp sonuçlanmayacağına bakabilirsiniz. Yapı Kredi ihtiyaç kredisi kampanyasına ait detayları bankanın internet sitesinden öğrenebilirsiniz.

Bu ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak isteyenler için kefil şartı aranmıyor. Kefilin yanı sıra kredi alacaklar için ipotek sıkıntısı da bulunmuyor. Yapı Kredi ihtiyaç kredisi kampanyası için belirlenen vade seçeneklerine baktığımızda bu vade seçeneklerinin 1 ay ile 36 ay arasında değişiklik gösterdiğini görüyoruz. Eğer daha sonra problem yaşamak istemiyorsanız istediğiniz vade seçeneğini kredi başvurusu esnasında bildirmeniz gerekiyor.

Bu kredi için bazı masrafları ödemeniz gerekiyor. Bu masraflardan ilki kredinin binde 5’i kadar alınan kredi tahsis ücretidir. Buna ek birtakım masraflar da Yapı Kredi ihtiyaç kredisi kampanyasında bulunuyor. Krediden faydalanan herkes hayat sigortası yaptırmak zorundadır. Hayat sigortası için cinsiyete ve yaşa göre prim miktarı değişiklik gösterebiliyor. Bu nedenle hayat sigortası bedeli hakkında en net bilgiyi banka şubelerinden öğrenebilirsiniz.

Yıllık maliyet oranı yüzde 19,95 olan Yapı Kredi ihtiyaç kredisinden 10 bin lira olarak faydalanmak isterseniz aldığınız krediyi 1 ay ile 36 ay arasında geri ödeyebilirsiniz. Eğer aldığınız ihtiyaç kredisini 36 ayda geri ödemek gibi bir talepte bulunursanız 10 bin liralık krediyi bir ayda 396 lira ödeyerek geri ödeyebilirsiniz. Toplamda ise 10 bin liralık bir kredi için bankaya 13 bin 352 lira geri ödeme yapmanız gerekir. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.