Ana SayfaKredilerHalkbank’tan 30 Yıl Vadeli Canım Evim Konut Kredisi Faiz Oranları

Halkbank’tan 30 Yıl Vadeli Canım Evim Konut Kredisi Faiz Oranları

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

180 Ay Vadeli Halkbank Konut Kredisi Yüzde 1,10 Kredi Faiz Oranıyla Veriliyor

Birçok bankanın konut kredisi kampanyaları için belirlediği maksimum vade 120 ay, yani 10 senedir. Halkbank’ın diğer konut kredisi kampanyaları için belirlediği vade seçenekleri de en fazla 120 ayken Canım Evim Konut Kredisi kampanyasında bu seçenek 180 aya kadar çıkabiliyor. Yani alınan konut kredisi 30 yılda geri ödenebiliyor.

Halkbank Canım Evim Konut Kredisi kampanyası için belirlenen kredi faiz oranı yüzde 1,10’dur. Bu kredi faiz oranıyla 100 bin lira kredi almak isterseniz kredinin binde 5’i kadar kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekir. Buna ek olarak hem kendinize hem de evinize sigorta yaptırmanız gerekiyor. Yani hayat sigortası ve konut sigortası bedellerini de bankaya ödemeniz gerekiyor. Evin konumu, büyüklüğü ve ekspertiz ekibinin çabasına göre ekspertiz ücreti değişiklik gösterebilir. 

Halkbank Canım Evim Konut Kredisi kampanyasına başvurmak için gelir belgeniz, kimliğiniz, almak istediğiniz evin tapusu ile banka şubelerinden birine uğramanız gerekiyor. Kredi için belirlenen masrafları peşin olarak ödeyebilirsiniz. Eğer masrafları peşin olarak ödemezseniz sizlere verilecek olan kredinin içinden bu masraflar kesilecektir. 

Halkbank Canım Evim Konut Kredisi kampanyasından faydalanmadan önce aynı bankanın diğer kredi kampanyalarına da bakmalısınız. Çünkü diğer kredi kampanyaları ile bu kredi kampanyası arasında kredi faiz oranı farkı bulunuyor.

Halkbank konut kredisi kampanyası dâhilinde aldığınız 100 bin liralık bir kredi için yaklaşık 2 bin lira masraf ödersiniz. Bu kredi için 180 ay vade talep ederseniz bir ayda bankaya 1342 lira ödeme yapmanız gerekir. 241 bin 651 liralık geri ödeme yaptığınızda Halkbank konut kredisini geri ödemiş olursunuz. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,213TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.