Cepteteb Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Neredeyse bütün bankaların vermiş olduğu ihtiyaç kredilerinin seçenekleri değişiklik gösterebiliyor. Cepteteb oldukça düşük bir faiz oranıyla kredi verirken diğer bankalarda bu kredi faiz oranı değişiklik gösterebiliyor. Ancak bankalardan kredi alabilmek için çoğu zaman bankaya başvuruda bulunmanız gerekiyor. Cepteteb’de ise bu gibi bir durum söz konusu değil. Çünkü ne zaman kredi almak isterseniz anında başvuru yapabiliyorsunuz. Başvurunuzu internet üzerinden yaptıktan sonra kredi başvurunuz değerlendiriliyor ve sizlere bir cevap veriliyor. İkinci bir onayı yaptığınızda ise krediniz anında hesabınıza aktarılıyor.

Cepteteb ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanabilmek için bu uygulamayı kullanıyor olmanız gerekiyor. Bu uygulamayı Google Play’den kısa sürede yükleyebilirsiniz. Daha sonra başvuru yaparak Cepteteb üyesi olmanız gerekiyor. Üyelik işlemleri onaylandıktan sonra mobil şubeden giriş yaparak kredi başvurusu yapabileceksiniz.

Cepteteb ihtiyaç kredisi kampanyası için belirlenen kredi faiz oranlarına baktığımızda bu kredi faiz oranının yüzde 1,30 olduğunu görüyoruz. Kredi için belirlenen yıllık maliyet oranı ise yüzde 18,72 olarak belirlenmiştir.

Eğer internetten bu krediyi alırsanız aldığınız kredi için bankadan 36 aya kadar vade talep edebilirsiniz. 36 aya kadar vade seçtikten sonra kredinizi bu vadede ödersiniz. Eğer 20 bin liralık ihtiyaç kredisi için 36 ay vade seçeneğini olumlu görüyorsanız bu kredi için ayda 730 lira ödemeniz gerekeceğini unutmamanız gerekiyor.

20 bin liralık bir krediyi 3 yılda geri ödediğiniz zaman toplamda 26 bin 290 TL ödeme yapmış olacaksınız. Bu da TEB’in sizlerden toplamda 6 bin 290 TL kredi faiz miktarı alması anlamına geliyor. Kredi için hayat sigortası zorunluluğu bulunduğunu da unutmamanız gerekiyor. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın