Garanti Bankası 10 Bin Lira Taşıt Kredisi

0

Garanti’den 4 Yıl Vadeli Düşük Faizli Taşıt Kredisi Kampanyası

Taşıt kredisi konusunda en iddialı bankalardan biri olan Garanti Bankası’nın kredi faiz oranları diğer bankaların aynı kredilerine nazaran biraz daha düşük. Bu bağlamda Garanti Bankası taşıt kredisine ait kredi faiz oranının yüzde 1,29 olduğunu söyleyebiliriz. Bu kredi faiz oranıyla kredi almak isteyen kişiler Garanti Bankası internet sitesinde yer alan hesaplama tablosunu kullanabilir ve buradan kendisi için bir kredi paketi oluşturabilir. Dileyenler kredi başvurusunu da internet üzerinden yapabiliyor.

Taşıt kredisi kampanyası için yerine getirilmesi gereken birtakım şartlar vardır. Örneğin bu krediyi almak isteyen kişilerin aldıkları aracı rehin ettirmeleri ve buna ek olarak 1 kişiyi kefil göstermeleri gerekir. Kefil gösteremeyen kişiler bankadan kredi alamazlar. Bu durumda kişilerin başvuruları bile dikkate alınmayacaktır.

Garanti Bankası taşıt kredisi kampanyası için şu anda geçerli olan kredi faiz oranı yüzde 1,29’dur. Yüzde 1,29 olan bu kredi faiz oranıyla kredi alındığı zaman 1 aydan 48 aya kadar vade talep edilebiliyor. Yani kredi için minimum vade 1 ayken aynı kredi için maksimum vade 4 yıldır.

Eğer bankadan taşıt kredisi almak isterseniz aldığınız 10 bin liralık taşıt kredisi paketi için bankaya 50 TL masraf ödemeniz gerekir. Buna ek birtakım masraflar da sizlere yöneltilebilir. Araç kaskosu bazı durumlarda Garanti Bankası tarafından zorunlu olarak yaptırılabiliyor.

10 bin lira taşıt kredisi alan kişiler aldıkları taşıt kredisini 48 ayda ödemek istedikleri zaman Garanti Bankası’na her ay 296 lira ödemeliler. Her ay 296 lira ödeme yaparak 4 yılda borcunuzun tamamını ödeyebilirsiniz. Bu şekilde ödeme yapıldığında 4 yılda toplam 14 bin 294 lira ödeme yapılmış olunur. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın