Ana SayfaKredilerGaranti Bankası 10 Bin Lira Taşıt Kredisi

Garanti Bankası 10 Bin Lira Taşıt Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Garanti’den 4 Yıl Vadeli Düşük Faizli Taşıt Kredisi Kampanyası

  Taşıt kredisi konusunda en iddialı bankalardan biri olan Garanti Bankası’nın kredi faiz oranları diğer bankaların aynı kredilerine nazaran biraz daha düşük. Bu bağlamda Garanti Bankası taşıt kredisine ait kredi faiz oranının yüzde 1,29 olduğunu söyleyebiliriz. Bu kredi faiz oranıyla kredi almak isteyen kişiler Garanti Bankası internet sitesinde yer alan hesaplama tablosunu kullanabilir ve buradan kendisi için bir kredi paketi oluşturabilir. Dileyenler kredi başvurusunu da internet üzerinden yapabiliyor.

  Taşıt kredisi kampanyası için yerine getirilmesi gereken birtakım şartlar vardır. Örneğin bu krediyi almak isteyen kişilerin aldıkları aracı rehin ettirmeleri ve buna ek olarak 1 kişiyi kefil göstermeleri gerekir. Kefil gösteremeyen kişiler bankadan kredi alamazlar. Bu durumda kişilerin başvuruları bile dikkate alınmayacaktır.

  Garanti Bankası taşıt kredisi kampanyası için şu anda geçerli olan kredi faiz oranı yüzde 1,29’dur. Yüzde 1,29 olan bu kredi faiz oranıyla kredi alındığı zaman 1 aydan 48 aya kadar vade talep edilebiliyor. Yani kredi için minimum vade 1 ayken aynı kredi için maksimum vade 4 yıldır.

  Eğer bankadan taşıt kredisi almak isterseniz aldığınız 10 bin liralık taşıt kredisi paketi için bankaya 50 TL masraf ödemeniz gerekir. Buna ek birtakım masraflar da sizlere yöneltilebilir. Araç kaskosu bazı durumlarda Garanti Bankası tarafından zorunlu olarak yaptırılabiliyor.

  10 bin lira taşıt kredisi alan kişiler aldıkları taşıt kredisini 48 ayda ödemek istedikleri zaman Garanti Bankası’na her ay 296 lira ödemeliler. Her ay 296 lira ödeme yaparak 4 yılda borcunuzun tamamını ödeyebilirsiniz. Bu şekilde ödeme yapıldığında 4 yılda toplam 14 bin 294 lira ödeme yapılmış olunur. 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,246TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

  Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

  BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

  QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

  QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

  Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

  Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.