Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi

0

Yapı Kredi bireysel ihtiyaç kredisinde faiz oranları yüzde 1,33’ten başlıyor. Yapı Kredi bireysel ihtiyaç kampanyası ile 36 ay vade ile kredi alınabilecek. Kredinin faiz oranları yüzde 1,33’ten başlayacak ve vade sayısına göre değişecek. Vade sayısı seçimi kredi alacak kişinin bütçesine göre değişebilecek.

Yapı Kredi bireysel ihtiyaç kredisi ile kredi almak artık daha kolay. Bu kredi ile düşük faizli oranlarla 36 ay boyunca kredi borcu ödenebilecek. Krediye ihtiyacı olanlar 12, 24 ve 36 ay vade seçenekleri ile kredi sahibi olacak. Yapı Kredi bireysel ihtiyaç kredisi almak ve borcu 36 aya taksitlendirmek isteyenler ayda sadece yüzde 1,33 oranında faiz ödeyecek. Ödenecek faizle vade sayısı ile beraber alınan kredi tutarına göre de hesaplanacak. Bu uygulamada yine çekilen kredi tutarı üzerinden kredi tahsil ücreti hesaplanacak ve aylık olarak ödenecek. Çekilecek kredi tutarı ve uygulaca faiz oranları için en yakın Yapı Kredi şubesi ziyaret edilmelidir.

Kredi Başvurusu için Gerekli Belgeler

Yapı Kredi bankası bireysel ihtiyaç kredisine başvurucak kişilerden banka tarafından bazı belgeler talep edilmektedir. Bu belgeler arasında gelir belgesi, nüfuz cüzdanı fotokopisi ve kredi çekecek kişi üzerine kayıtlı elekrik, su vb. bir fatura örneği bulunuyor. Gelir belgesi için emeklilerden maaş cüzdanının fotokopisi, serbest meslek sahibi kişilerden son vergi levhasının fotokopisi, kira geliri olanlardan tapu ya da kira kontrat fotokopisi istenmektedir. 

Yapı Kredi bireysel ihtiyaç kredisine başvurular Yapı Kredi bankasının tüm şubelerinden, Yapı Kredi resmi web sitesi üzerinden, Yapı Kredi ATM’lerinden, Yapı Kredi telefon bankacılığından yapılacak. Sms ile başvuru yapmak da mümkün olacak. 

Yapı Kredi bireysel ihtiyaç kredisinde en düşük kredi başvuru tutarı 1.000 Türk lirası değerinde olabilecek. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın