Ana SayfaKredilerDenizbank 20 Bin Lira Taşıt Kredisi

Denizbank 20 Bin Lira Taşıt Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Denizbank Taşıt Kredisi Kampanyası

  Belli bir yaşı doldurmayan taşıtları ya da sıfır araçları satın almak için kredi kullanmanız gerekiyorsa krediyi Denizbank sayesinde alabilirsiniz. Denizbank sayesinde alabileceğiniz bu kredi için esnek vade seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Kredi için belirlenen vade seçeneklerine baktığımızda bu seçeneklerin 1 ay ile 48 ay arasında değişiklik gösterdiğini görüyoruz. Dolayısıyla minimum 1 ay olmak üzere kredi başvurunuzda 48 aya kadar vade talebinde bulunabilirsiniz.

  Denizbank taşıt kredisi kampanyası için bazı masraflar sizlerden tahsil edilir. Örneğin almış olduğunuz araç borcu ödenene kadar rehin edilecektir. Bu işlem için Denizbank sizlerden masrafları da alır. Krediye ek olarak hayat sigortası ve araç sigortası yaptırdığınız zaman ödemeniz gereken masrafların toplamı daha da artacaktır.

  Denizbank taşıt kredisi kampanyasını tercih ederek bankadan kredi almak istediğinizde talep ettiğiniz kredi miktarı 20 bin lira olursa bu kredi için ödemeniz gereken tahsis ücreti 105 lira olacaktır. Bankanın sizlerden talep ettiği masrafları peşin olarak ödemezseniz sizlere verilen kredinin içinden bu masraflar düşülecektir.

  Krediyi alan kişi 3 yıl vade talep ettiğinde bunun için hayat sigortası bedeli olarak en az 236 lira ödeme yapar. Bu miktar sabit olmayıp değişkendir, yaşınıza ve cinsiyetinize göre aldığınız kredi için daha fazla hayat sigortası bedeli ödemeniz gerekebilir.

  20 bin liralık bir taşıt kredisi paketi alarak bu krediyi 48 ayda geri ödemek isteyen kişiler Denizbank’a her ay 624 lira taksit ödemesi yaparlar. Bu kredide taksit erteleme özelliği bulunmuyor. Bu nedenle taksitlerinizi aksatmadan yatırmanız gerekiyor. Aldığınız 20 bin lirayı 4 yılda Denizbank’a geri ödemek istediğinizde toplamda 29 bin 962 liralık bir ödeme yapmanız gerekir. Yani masraflar haricinde Denizbank’a ödemeniz gereken faiz tutarı 9 bin 962 lira olacaktır. 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,246TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Seçim Belirsizliği Kredi Faizlerini Vurdu!

  Merkez bankası tarafından uygulanan önlemlere ve eleştiri konusu olan düşük faiz politikasına karşın bankaların...

  Zamlı Emekli Maaşı Ne Zaman Yatacak?

  Türkiye’deki milyonlarca emekli için zamlı emekli maaşının ne zaman yatacağı önemli bir soru işareti...

  Odeabank 11 Şehir için Genç Yetenekler Arıyor!

  Türk bankacılık sektöründe büyümek ve tüm bankacılık hizmetlerinde ilk akla gelen banka olmak için sürekli çalışmalarda bulunan Odeabank, kadrosunu da gün geçtikçe büyütüyor. Odeabank, Gişe Yetkilisi alımları yapacak.

  Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

  Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...