Halkbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Yakın zamanda birçok banka ihtiyaç kredileri için belirledikleri vade seçeneklerini 48 aya kadar yükseltti. Bu bankalardan biri olan Halkbank da artık 48 aya kadar vade seçeneğiyle ihtiyaç kredisi veriyor. Halkbank aracılığıyla ihtiyaç kredisi almak isterseniz Halkbank resmi internet sitesinden çok kısa sürede kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuzun sonucu sizlere bildirilir ve buna göre Halkbank şubesine giderek gerekli belgeleri verebilirsiniz.

Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyası 2 farklı kalemde verilebiliyor. Dolayısıyla ihtiyaç kredisi kampanyası için belirlenen 2 farklı kredi faiz oranı bulunuyor. Kredi için belirlenen kredi faiz oranlarından biri 1,43 iken diğeri 1,49’dur. Düşük faizli ihtiyaç kredisinde masraf ödemeniz gerekirken yüksek faizli ihtiyaç kredisi masrafsız ihtiyaç kredisi olarak veriliyor. Bu krediden 10 bin lira olarak faydalanmanız durumunda bankaya 50 lira kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekir.

Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyası şu anda geçerli olan kredi kampanyaları arasında yer alıyor. Dolayısıyla başvuru yaparak kredi almak isterseniz bu kredi kampanyasını da değerlendirebilirsiniz. Kredi için belirlenen kredi faiz oranı tüm müşteriler için sabittir. Yani vade seçeneğine ya da kredi miktarına bağlı olarak bu kredi faiz oranları değişiklik göstermez. Dolayısıyla sizler de ihtiyaç kredisi almak istediğinizde belirlenen kredi faiz oranıyla kredi çekebilirsiniz.

Düşük faizli Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanarak 10 bin lira kredi alırsanız bu kredi için 4 yıla kadar vade talep etme hakkınız bulunuyor. 4 yıl vadeli olarak aldığınız 10 bin lira ihtiyaç kredisi için ayda 307,5 TL taksit tutarını bankaya ödemeniz gerekiyor. Bu hesaplama tablosuna göre hareket ettiğinizde masraflar haricinde kredi için bankaya toplamda 14 bin 758 lira ödeme yapmış olursunuz. Yani 4 yıl için fazladan ödemeniz gereken faiz miktarı 4 bin 758 lira olacaktır. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın