Ana SayfaKredilerDenizbank 20 Bin TL 60 Ay Vadeli Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Denizbank 20 Bin TL 60 Ay Vadeli Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Denizbank Masrafsız Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

  Bankalardan ihtiyaç kredisi almak istediğinizde genel olarak bu krediler için binde 5 oranında masraf bedeli ödemeniz gerekir. Ancak bazı bankalar masrafsız kredi seçenekleriyle dikkat çekiyor. Masrafsız olarak kredi veren bankalardan biri de Denizbank’tır. Eğer kredi çekmek için Denizbank’e tercih ederseniz Yeşil Kredi kampanyasından faydalanmanız durumunda masrafsız bir şekilde kredi çekebileceksiniz. Masrafsız kredi olan Yeşil Kredi kampanyasında kredi faiz oranı vadeye göre değişiyor. Eğer aldığınız krediyi 12 ayda geri ödemek isterseniz sadece 0,94 kredi faiz oranıyla ihtiyaç kredisi almış olursunuz.

  Kredi için belirlenen yıllık maliyet oranının yüzde 14,40 olduğunu görüyoruz. Bu ihtiyaç kredisi kampanyası diğer kredi kampanyalarından ayrı olarak 60 aya kadar vadeli alınabiliyor. Yani 5 yıl vadeli ihtiyaç kredisi almak için Denizbank Yeşil Kredi kampanyasını tercih edebiliyorsunuz. Krediye başvuru için Denizbank internet sitesini kullanabilirsiniz.

  Yeşil Kredi kampanyasından faydalanarak kredi alan kişilerin hayat sigortası yaptırmaları zorunludur. Bu krediden faydalanarak hayat sigortası yaptıran kişilerin aldıkları her 1000 liralık kredi için 1 yıllık vadede 3,37 TL hayat sigortası primi ödemeleri gerekiyor.

  Denizbank düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanan kişiler 20 bin liralık ihtiyaç kredisi paketi alarak aldıkları krediyi 12 ayda geri ödemek istediklerinde her ay bankaya 1791 lira ödeme yaparlar. Bu şekilde 12 ay boyunca borcunuzu ödediğinizde Denizbank’a toplamda 21 bin 496 lira para ödemiş olursunuz. Yani 1 yıl içinde toplamda ödeyeceğiniz kredi faiz miktarı toplamı sadece bin 496 lira olacaktır. Kredi için talep ettiğiniz vade uzadıkça kredi faiz oranı da artar, bu detaya dikkat etmelisiniz. 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,250TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Halkbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin en önemli finans kuruluşlarından olan Halkbank, yayımlamış olduğu banka iş ilanları ile personel...

  Merkez Bankası Yüksek Kur Talebinde Bulundu!

  Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB), sektörde faaliyet gösteren bankalardan yüksek kur talebinde bulundu. Elde...

  Vakıfbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin devlet destekli ve en eski bankalarından olan Vakıfbank, yayımlamış olduğu yeni ilanlarla banka...

  Garanti BBVA Staj Başvuruları Başladı

  Garanti BBVA’nın yaptığı banka iş ilanları duyurusunda üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlayan programdan bahsedildi.Garanti...

  Taşıt Kredisi Şartları Nelerdir?

  Taşıt Kredisi Nedir?Taşıt kredisi, bireysel müşterilere taşıt alımı için sağlanan bir tür tüketici kredisi...

  QNB Finansbank Lise Mezunu Alım Yapıyor

  İlk Türk bankası olması ve yurtdışındaki piyasalar tarafından da kendisine duyulan güvenden dolayı her...