Ana SayfaKredilerVakıfbank Sonbahara Özel Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Vakıfbank Sonbahara Özel Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Taşıt alacak kişilere Vakıfbank’tan özel taşıt kredisi. Vakıfbank sonbahara özel hazırlanan taşıt kredisi ile 48 aya varan vadelerde ödeme imkanı tanınıyor. Aylık faiz oranları ise yüzde 1,19’dan başlayan fiyatları kapsıyor.

Vakıfbank taşıt kredisi 0 km araçları için geçerliyken ikinci el alınacak taşıtları kampanyaya dahil edilemeyeceği belirtildi. Yeni alınacak taşıtlarda geri ödeme faizleri 1.19’dan başlayacak. 

Vakıfbank sonbahara özel 0 kilometre taşıt kredisi için ödenecek kredilerde birçok ödeme yöntemi sunuluyor. Buna göre tüketiciler alacakları krediyi şu şekillerde geri ödeyebilecek:

  • 3 ayda bir ödemeli taksit seçeneği ile,
  • 3 ay ödemesiz dönemli ve diğer ödemeler aylık eşit taksitli seçeneği ile,
  • Her ay eşit taksit ödemesi ile,
  • Son kredi taksiti balon ödemeli,
  • Farklı ve değişebilir fiyat seçenekleri ile krediler geri ödenmektedir.

Vakıfbank sonbahara özel 0 kilometre taşıt kredisi için kefil göstermeye de gerek yok. En fazla 48 ay vade yapılabilecek taşıt kredisinde 50.000 TL değerinde olan araçların yüzde 70’lik tutarı için kredi verilecek. 50.000 TL üstünü aşan araçlar için de aşam miktarın yarısı oranında kredi ödemesi yapılacak. 

Vakıfbank sonbahara özel taşıt kredisi kampanyasında tüketicilere hayat sigortası zorunluluğu getirmiyor. Kefilsiz ve hayat sigortası zorunluluğu olmayan taşıt kredisi için yalnızca 1.19 faiz oranları uygulanacak.

Kredi içinde aylık taksit dışında kredi tahsis ücreti, banka sigorta ve Muamele vergisi de yer almaktadır. Kredi tahsis ücreti talep edilen kredinin binde biri oranında hesaplanaraka alınmaktadır. Bu ödemeler efektif yıllık faiz oranı içinde yer almaktadır. Kredi faizleri banka üzerinde sigorta yaptıran ve kredili mevduat hesabı açtıran kişilere daha farklı fiyatlar ile uygulanmaktadır. Başvurular Vakıfbank şubeleri ile internet şubesinden yapılabilmektedir. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.