Vakıfbank Sonbahara Özel Taşıt Kredisi Faiz Oranları

0

Taşıt alacak kişilere Vakıfbank’tan özel taşıt kredisi. Vakıfbank sonbahara özel hazırlanan taşıt kredisi ile 48 aya varan vadelerde ödeme imkanı tanınıyor. Aylık faiz oranları ise yüzde 1,19’dan başlayan fiyatları kapsıyor.

Vakıfbank taşıt kredisi 0 km araçları için geçerliyken ikinci el alınacak taşıtları kampanyaya dahil edilemeyeceği belirtildi. Yeni alınacak taşıtlarda geri ödeme faizleri 1.19’dan başlayacak. 

Vakıfbank sonbahara özel 0 kilometre taşıt kredisi için ödenecek kredilerde birçok ödeme yöntemi sunuluyor. Buna göre tüketiciler alacakları krediyi şu şekillerde geri ödeyebilecek:

  • 3 ayda bir ödemeli taksit seçeneği ile,
  • 3 ay ödemesiz dönemli ve diğer ödemeler aylık eşit taksitli seçeneği ile,
  • Her ay eşit taksit ödemesi ile,
  • Son kredi taksiti balon ödemeli,
  • Farklı ve değişebilir fiyat seçenekleri ile krediler geri ödenmektedir.

Vakıfbank sonbahara özel 0 kilometre taşıt kredisi için kefil göstermeye de gerek yok. En fazla 48 ay vade yapılabilecek taşıt kredisinde 50.000 TL değerinde olan araçların yüzde 70’lik tutarı için kredi verilecek. 50.000 TL üstünü aşan araçlar için de aşam miktarın yarısı oranında kredi ödemesi yapılacak. 

Vakıfbank sonbahara özel taşıt kredisi kampanyasında tüketicilere hayat sigortası zorunluluğu getirmiyor. Kefilsiz ve hayat sigortası zorunluluğu olmayan taşıt kredisi için yalnızca 1.19 faiz oranları uygulanacak.

Kredi içinde aylık taksit dışında kredi tahsis ücreti, banka sigorta ve Muamele vergisi de yer almaktadır. Kredi tahsis ücreti talep edilen kredinin binde biri oranında hesaplanaraka alınmaktadır. Bu ödemeler efektif yıllık faiz oranı içinde yer almaktadır. Kredi faizleri banka üzerinde sigorta yaptıran ve kredili mevduat hesabı açtıran kişilere daha farklı fiyatlar ile uygulanmaktadır. Başvurular Vakıfbank şubeleri ile internet şubesinden yapılabilmektedir. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın