Ana SayfaKredilerKuveyttürk Arsa Finansmanı Kampanyası

Kuveyttürk Arsa Finansmanı Kampanyası

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Kuveyttürk Katılım Bankası’ndan 60 Ay Vadeli Arsa Finansmanı

  Arsa sahibi olmak ve geleceğe yönelik bir yatırım yapmak isterseniz faizsiz bir şekilde finansman almak üzere Kuveyttürk Katılım Bankası’nı tercih edebilirsiniz. Kuveyttürk Katılım Bankası diğer bankalar gibi klasik bir banka değil, katılım bankasıdır. Bildiğiniz gibi katılım bankalarında herhangi bir şekilde faiz bulunmaz. Bunun yerine dini temellere dayanan kâr payı uygulaması mevcuttur. Dolayısıyla bu bankadan arsa finansmanı aldığınız zaman faizsiz bir şekilde bu finansmanı almış olursunuz.

  Kuveyttürk Katılım Bankası Arsa Finansmanı kampanyası için peşinat uygulaması söz konusudur. Yani 100 bin liralık bir arsayı satın almak için finansman almak isterseniz en az 50 bin liranızın nakit olarak bulunması gerekir. Çünkü Kuveyttürk Katılım Bankası arsa finansmanı için peşinat şartını yüzde 50 olarak belirlemiştir.

  Kuveyttürk Katılım Bankası aracılığıyla almış olduğunuz arsa finansmanını geri ödemek üzere 60 aya kadar vade talep edebilirsiniz. Yani aldığınız finansmanı geri ödemek üzere 1 ay ile 60 ay arasında vade talep etme hakkınız bulunuyor.

  Bu finansmanı almak için bazı masrafları ödemeniz gerekecektir, Kuveyttürk Katılım Bankası finansman için sizlerden peşin olarak tahsis ücreti alır. Ekspertiz ücreti ve sigorta ücreti gibi farklı masrafları da bankaya ödemeniz gerekebilir.

  Eğer 50 bin liralık bir Arsa finansmanı alarak bu finansmanı Kuveyttürk’e 60 ayda geri ödemek isterseniz her ay 1305 liralık bir ödeme yapmanız gerekir. 50 bin liralık arsa finansmanı için sizlerden talep edilecek olan finansman tahsis ücreti ise bin 443 lira olarak belirlenmiştir. 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,246TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Seçim Belirsizliği Kredi Faizlerini Vurdu!

  Merkez bankası tarafından uygulanan önlemlere ve eleştiri konusu olan düşük faiz politikasına karşın bankaların...

  Zamlı Emekli Maaşı Ne Zaman Yatacak?

  Türkiye’deki milyonlarca emekli için zamlı emekli maaşının ne zaman yatacağı önemli bir soru işareti...

  Odeabank 11 Şehir için Genç Yetenekler Arıyor!

  Türk bankacılık sektöründe büyümek ve tüm bankacılık hizmetlerinde ilk akla gelen banka olmak için sürekli çalışmalarda bulunan Odeabank, kadrosunu da gün geçtikçe büyütüyor. Odeabank, Gişe Yetkilisi alımları yapacak.

  Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

  Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...