Finansbank Güncel Kredi Faiz Oranları 2016(Bütün Finansbank Kredileri)

Finansbank Güncel Kredi Faiz Oranları

Kredi çekmek için tercih ettiğiniz banka Finansbank ise birçok kredi kampanyasından faydalanabilir, tüm kredileri ortalama bir kredi faiz oranıyla çekebilirsiniz. Finansbank kredilerine ait güncel kredi faiz oranlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

48 aya kadar vade seçeneğiyle sunulan Finansbank standart ihtiyaç kredisi paketi yüzde 1,20 kredi faiz oranıyla sunuluyor. Finansbank’ın bu kredisinden faydalanmak isteyen kişiler kredinin binde 5’i kadar kredi tahsis ücreti öderken zorunlu olarak hayat sigortası da yaptırıyorlar.

Finansbank Sonbahar Kredisi kampanyası sadece 12 ay vadeli olarak veriliyor. Toplamda 1 yıllık vade seçeneğiyle sunulan bu kredi kampanyasında ödenmesi gereken tahsis ücreti bulunuyor. Kredi tahsis ücreti her zaman olduğu gibi alınan kredinin binde 5’i olarak veriliyor. Finansbank Sonbahar Kredisi için belirlenen kredi faiz oranı ise yüzde 1,27’dir.

Finansbank Online Kredi ve Finansbank Telefondan Kredi kampanyaları için belirlenen kredi faiz oranları aynıdır ve bu krediler için belirlenen kredi faiz oranlar yüzde 1,20’dir. Bu kredileri aldığınızda 48 ay vadeli aldığınız krediyi geri ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak kredi için bankaya binde 5 oranında kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekir. 

Finansbank Tanışma kredisi için belirlenen kredi faiz oranı ise diğer kredilerden biraz daha düşük olarak yüzde 1,19’dur. Bu kredi faiz oranıyla kredi aldığınız zaman bankaya yüzde 0,5 oranında kredi tahsis ücreti öder ve zorunlu olarak hayat sigortası yaptırırsınız. 

Finansbank kredi kampanyaları ve bu kredi kampanyalarına ait detaylar bu şekildedir. Dilerseniz Finansbank internet sitesine girerek bütün krediler için ortalama olarak hesaplamalar yapabilirsiniz. Aynı şekilde bütün kredilere başvuruyu da Finansbank internet sitesinden yapabilirsiniz. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.