Halkbank’tan Herkese İhtiyaç Kredisi

Bankalardan ihtiyaç kredisi ya da farklı bir kredi paketi alırken bankanın talep ettiği komisyon miktarı olan kredi tahsis ücretini ödemek zorundasınız. Ancak bazı kredi paketlerinde kredi tahsis ücreti bulunmuyor, çünkü bu krediler masrafsız kredi paketleri olarak sizlere sunuluyor. Masrafsız Kredi paketlerine sahip olan Halkbank bu kredilerinden biri de özel sektör çalışanları için veriyor. Eğer özel sektörde çalışıyorsanız ve devlet memuru değilseniz Halkbank sayesinde oldukça avantajlı bir kredi faiz oranıyla ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.

Halkbank özel sektör çalışanlarına ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde 20 bin lira kredi çekebilirsiniz. Normal şartlarda Halkbank’tan 20 bin liralık bir kredi aldığınızda en az 105 TL kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekir. Ancak bu kredi masrafsız olarak sunulduğu için krediden faydalanan kişilerden tahsis ücreti talep edilmiyor.

Halkbank özel sektör çalışanlarına masrafsız kredi kampanyasından faydalanarak kredi çeken kişilerin hayat sigortası yaptırmaları gerekmektedir. Ancak hayat sigortası için istenen prim tutarı değişiklik gösterebilir. Bu nedenle sigorta için ne kadar prim miktarı ödemeniz gerektiğini en doğru şekliyle Halkbank şubelerinden öğrenebilirsiniz.

Yüzde 1,39 kredi faiz oranıyla verilen bu ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde 20 bin liralık bir kredi aldığınızı varsayarsak bu kredi için esnek vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Vade seçeneklerini incelediğimizde kredi için 1 aydan 48 aya kadar vade fırsatı sunulduğunu görüyoruz.

Eğer kredi kampanyasından faydalanarak 20 bin liralık bir krediyi 48 ay vadeli olarak alırsanız Halkbank’a her ay aldığınız kredinin geri ödemesi için 608 lira ödeme yapmanız gerekir. Bu şekilde 48 ay boyunca toplamda 29 bin 221 lira ödediğinizde kredi borcunuzun tamamını bitirmiş olursunuz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın