Ana SayfaKredilerHalkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi(2. El Araçlar İçin)

Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi(2. El Araçlar İçin)

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Halkbank 2. El Araçlar İçin Taşıt Kredisi

  Bankalardan taşıt kredisi almak istediğinizde çoğu zaman karşınıza 2 farklı taşıt kredisi kampanyası çıkar. Bunlardan ilki sıfır araçlar için, ikincisi ise ikinci el araçlar için taşıt kredisidir. Banka krediyi ödeyene kadar aracınızı rehinde tutar. Dolayısıyla sıfır araçlar için taşıt kredisi faiz oranları çoğu zaman daha düşüktür. Ancak 2. El araçlar için de taşıt kredisi faiz oranlarının çok yüksek olduğunu söyleyemeyiz.

  Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi kampanyasından faydalanarak kredi çekmek istediğinizde karşınıza 2 farklı kredi kampanyası çıkar. Bu kampanyalardan ilki ikinci el araçlar için diğer ise sıfır araçlar için oluşturulan kampanyalardır. Eğer bir ikinci el araç satın almak için kredi çekerseniz çekmiş olduğunuz bu kredi için belirlenen kredi faiz oranı yüzde 1,27 olacaktır. Yüzde 1,27 kredi faiz oranıyla kredi çektiğinizde karşınıza esnek vade seçenekleri çıkıyor. Karşınıza çıkan vade seçenekleri 1 ay ile 48 ay arasında değişiyor. Çünkü Halkbank taşıt kredisi kampanyasından faydalanan kişiler en az 1 ay vade talep edebilirken en fazla 48 ay vade talep edebilirler.

  Yeşil Işık Taşıt Kredisi kampanyasının 2. El araçlar için olan paketinden faydalandığınızda 30 bin liralık bir kredi çekerseniz bu kredi için 77 lira kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekir. Banka sizlerden çeşitli ek ücretleri de talep edebilir.

  30 bin liralık bir taşıt kredisi aldığınızda bunun için 48 ay vade talep ederseniz 885 lira aylık ödeme yapmanız gerekir. Böylece aldığınız 30 bin liralık krediyi 4 yıl içinde toplamda 42 bin 517 lira olarak bankaya geri ödemeniz gerekir. 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,248TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

  Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

  BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

  QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

  QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

  Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

  Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.