Halkbank Masrafsız Düşük Faizli Dost İhtiyaç Kredisi

0

Halkbank’tan Masrafsız İhtiyaç Kredisi Paketi

Kredi çekerken masraf ödemek zorunda kalmak istemiyorsanız Halkbank’ın Dost ihtiyaç kredisi paketinden faydalanabilirsiniz. Halkbank Dost ihtiyaç kredisi paketinde masraf yer almıyor. Sadece bu krediyi aldığınız hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor. Halkbank kredilerini almak için yaptıracağınız bu hayat sigortası için çok fazla para ödemeyeceğinizi söylememiz gerekiyor. Ancak hayat sigortası primi kişinin durumuna göre değişiyor. Bu nedenle ne kadar hayat sigortası primi ödeyeceğinizi öğrenmek için Halkbank şubelerine uğrayabilirsiniz.

Halkbank Dost İhtiyaç Kredisi paketinin göze çarpan en iyi özelliği bu kredinin masrafsız olmasıdır. Masrafsız olarak sunulan bu kredi kampanyasından faydalanırken sizin için geçerli olan kredi faiz oranı yüzde 1,33 olacaktır. Hem masrafsız hem de düşük faizli ihtiyaç kredisi sunan Halkbank’ın bu kredi paketi sayesinde 30 bin liraya kadar kredi çekebilirsiniz.

Kredi başvurusunu internet üzerinden yapabiliyor olsanız da başvurunuza olumlu yanıt verildiğinde gerekli belgelerle Halkbank şubelerine uğramanız gerekiyor. Gelir belgesi, kimlik belgesi, adres içeren bir fatura ile Halkbank şubelerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Halkbank’ın maaş müşterilerinden biriyseniz Halkbank’a gelir belgesi ibraz etmeniz gerekmez. Dolayısıyla maaşını Halkbank’tan alanların daha avantajlı olduklarını söyleyebiliriz.

Halkbank düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanarak 10 bin liralık bir kredi çektiğinizi varsayarsak bu kredi için bankaya her ay 299 lira ödersiniz, bu taksit 48 ay vadeli kredi için geçerlidir. Kredi için en az 1 kişiyi de kefil göstermeniz gerekiyor. Aldığınız 10 bin liralık kredinin Halkbank’a toplam geri ödemesi 14 bin 390 lira olacaktır. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın