Ana SayfaKredilerHalkbank Masrafsız Düşük Faizli Dost İhtiyaç Kredisi

Halkbank Masrafsız Düşük Faizli Dost İhtiyaç Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Halkbank’tan Masrafsız İhtiyaç Kredisi Paketi

  Kredi çekerken masraf ödemek zorunda kalmak istemiyorsanız Halkbank’ın Dost ihtiyaç kredisi paketinden faydalanabilirsiniz. Halkbank Dost ihtiyaç kredisi paketinde masraf yer almıyor. Sadece bu krediyi aldığınız hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor. Halkbank kredilerini almak için yaptıracağınız bu hayat sigortası için çok fazla para ödemeyeceğinizi söylememiz gerekiyor. Ancak hayat sigortası primi kişinin durumuna göre değişiyor. Bu nedenle ne kadar hayat sigortası primi ödeyeceğinizi öğrenmek için Halkbank şubelerine uğrayabilirsiniz.

  Halkbank Dost İhtiyaç Kredisi paketinin göze çarpan en iyi özelliği bu kredinin masrafsız olmasıdır. Masrafsız olarak sunulan bu kredi kampanyasından faydalanırken sizin için geçerli olan kredi faiz oranı yüzde 1,33 olacaktır. Hem masrafsız hem de düşük faizli ihtiyaç kredisi sunan Halkbank’ın bu kredi paketi sayesinde 30 bin liraya kadar kredi çekebilirsiniz.

  Kredi başvurusunu internet üzerinden yapabiliyor olsanız da başvurunuza olumlu yanıt verildiğinde gerekli belgelerle Halkbank şubelerine uğramanız gerekiyor. Gelir belgesi, kimlik belgesi, adres içeren bir fatura ile Halkbank şubelerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz.

  Halkbank’ın maaş müşterilerinden biriyseniz Halkbank’a gelir belgesi ibraz etmeniz gerekmez. Dolayısıyla maaşını Halkbank’tan alanların daha avantajlı olduklarını söyleyebiliriz.

  Halkbank düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanarak 10 bin liralık bir kredi çektiğinizi varsayarsak bu kredi için bankaya her ay 299 lira ödersiniz, bu taksit 48 ay vadeli kredi için geçerlidir. Kredi için en az 1 kişiyi de kefil göstermeniz gerekiyor. Aldığınız 10 bin liralık kredinin Halkbank’a toplam geri ödemesi 14 bin 390 lira olacaktır. 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,246TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

  Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

  BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

  QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

  QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

  Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

  Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.