Ana SayfaKredilerVakıfbank Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank 50 Bin Lira İhtiyaç Kredisi Paketi

Yılın sonuna yaklaştığımız şu günlerde birçok banka Sonbahar Kredisi adı altında düşük faizli ihtiyaç kredisi sunuyor. Düşük faizli ihtiyaç kredisi sunan bankalardan biri olarak karşımıza Vakıfbank çıkıyor. Vakıfbank da tıpkı diğer bankalar gibi Sonbahar Kredisi paketi adı altında 50 bin liraya kadar kredi veriyor. İhtiyaç kredisi paketinden faydalanmak istediğinizde değişken olmayan kredi faiz oranları sizin için de geçerli olur.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranlarına baktığımızda bu kredi faiz oranlarının yüzde 1,26’dan başladığını görüyoruz. Belirlenen kredi faiz oranı kredinin miktarına ya da vade seçeneğine bağlı değildir, herkes için sabit olup aynıdır. Sonbahar Kredisi için belirlenen yıllık maliyet oranı ise yüzde 18,43 olarak göze çarpıyor.

Vakıfbank Sonbahar kredisi paketi sayesinde 50 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi aldıktan sonra bu krediyi 4 yıla kadar vadeli olarak geri ödeme şansınız bulunuyor. Yani kredi için geri ödeme anlamında vade talep ederken 48 aya kadar vade talep etme hakkınız bulunuyor.

Vakıfbank Sonbahar kredisi kampanyasından faydalanmak için gelir belgenizle birlikte en yakın Vakıfbank şubesine uğrayabilirsiniz. Maaşınızı Vakıfbank aracılığıyla alıyorsanız gelir belgesi yerine kimlik belgenizi de kullanabilirsiniz. Çünkü bu durumda banka yetkilileri sizlerden gelir belgesi istemeyecektir.

Sonbahar Kredisi bünyesinde aldığınız her 10 bin liralık kredi için 50 lira kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekir. 10 bin liralık krediyi 48 ay vadeli aldığınızda her ay bankaya 296 lira ödersiniz. Bu şekilde toplamda 14 bin 186 lira ödeme yaptığınızda kredinin tamamını ödemiş olursunuz. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.