Vakıfbank Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

0

Vakıfbank 50 Bin Lira İhtiyaç Kredisi Paketi

Yılın sonuna yaklaştığımız şu günlerde birçok banka Sonbahar Kredisi adı altında düşük faizli ihtiyaç kredisi sunuyor. Düşük faizli ihtiyaç kredisi sunan bankalardan biri olarak karşımıza Vakıfbank çıkıyor. Vakıfbank da tıpkı diğer bankalar gibi Sonbahar Kredisi paketi adı altında 50 bin liraya kadar kredi veriyor. İhtiyaç kredisi paketinden faydalanmak istediğinizde değişken olmayan kredi faiz oranları sizin için de geçerli olur.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranlarına baktığımızda bu kredi faiz oranlarının yüzde 1,26’dan başladığını görüyoruz. Belirlenen kredi faiz oranı kredinin miktarına ya da vade seçeneğine bağlı değildir, herkes için sabit olup aynıdır. Sonbahar Kredisi için belirlenen yıllık maliyet oranı ise yüzde 18,43 olarak göze çarpıyor.

Vakıfbank Sonbahar kredisi paketi sayesinde 50 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi aldıktan sonra bu krediyi 4 yıla kadar vadeli olarak geri ödeme şansınız bulunuyor. Yani kredi için geri ödeme anlamında vade talep ederken 48 aya kadar vade talep etme hakkınız bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  2022 Ekim Ev Kredisi Faiz Oranları

Vakıfbank Sonbahar kredisi kampanyasından faydalanmak için gelir belgenizle birlikte en yakın Vakıfbank şubesine uğrayabilirsiniz. Maaşınızı Vakıfbank aracılığıyla alıyorsanız gelir belgesi yerine kimlik belgenizi de kullanabilirsiniz. Çünkü bu durumda banka yetkilileri sizlerden gelir belgesi istemeyecektir.

Sonbahar Kredisi bünyesinde aldığınız her 10 bin liralık kredi için 50 lira kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekir. 10 bin liralık krediyi 48 ay vadeli aldığınızda her ay bankaya 296 lira ödersiniz. Bu şekilde toplamda 14 bin 186 lira ödeme yaptığınızda kredinin tamamını ödemiş olursunuz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın