Kuveyt Türk Bankası Araç Finansmanı

0

Kuveyt Türk Bankası araç finansmanı ile taşıt almak ve ödemek artık daha kolay. Kuveyt Türk araç finansmanı sağlayarak müşterilerinin hızlı ve kolay biçimde araç sahibi olmasını sağlıyor. Kuveyt Türk araç finansmanı kampanyası 0 kilometre olan ve 2.el olan araçları kapsıyor. 

Kuveyt Türk araç finansmanı kampanyasında sistem kar üzerinden geri ödeme ile sağlanıyor. Kuvey Türk’e araç finasmanı için başvuran kişilerin yerine Kuveyt Türk o aracı satın alıyor sonrasında alacağı kar oranına hesaplayarak aracın üstüne ekliyor ve başvuruda bulunan tüketiciye geri ödemeli biçimde taksitli ödeme seçeneği ile satıyor. Böylece tüketici aylık taksit ödemesi ile istediği araca sahip oluyor. Bunun için Kuveyt Türk Bankasına bir an önce araç finansmanı başvurusunda bulunmak gerekiyor. 

Kuveyt Türk araç finansmanı başvuruları için en kolay yöntemlerden birisi internet ile başvuru yapmak. Kuveyt Türk’ün resmi internet sitesinde yer alan finansman ürünlerimiz bölümünde krediye başvurmak mümkün oluyor. Diğer yöntem olarak size en yakın Kuveyt Türk şubesinde giderek bizzat başvuruda bulunabilirsiniz. Kuveyt Türk ihtiyaç finansmanına başvuru yapmak için zaman kaybetmeyin.

Kuveyt Türk araç finansmanı için geri ödemeler 48 aylık bir süreçte yapılabiliyor. Aylık taksit ödemeleri araç tutarına ve bankanın belirlediği kar oranlarına göre değişiyor. Herkesin bütçesine en uygun olan ödeme seçenekleri hesaplanıyor. 

Kuveyt Türk araç finansmanında kasko yapmak zorunludur. Araç kaskosunu Kuveyt Türk ile yapan kişilere indirim yapılmaktadır. Aylık ödemelerde toplam masraf ücreti de alınmaktadır. Toplam masraf içinde kasko ücreti ve tahsis ücreti bulunmaktadır. İkinci el araçlarda en fazla 5 yaşında olan araçlar için Kuveyt Türk finansmanı sağlanmaktadır. Kuveyt Türk araç finansmanı hakkında daha detaylı bilgi için Kuveyt Türk çağrı merkezini arayabilir ya da şubelere uğrayabilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın