Ana SayfaKredilerKuveyt Türk Bankası Araç Finansmanı

Kuveyt Türk Bankası Araç Finansmanı

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Kuveyt Türk Bankası araç finansmanı ile taşıt almak ve ödemek artık daha kolay. Kuveyt Türk araç finansmanı sağlayarak müşterilerinin hızlı ve kolay biçimde araç sahibi olmasını sağlıyor. Kuveyt Türk araç finansmanı kampanyası 0 kilometre olan ve 2.el olan araçları kapsıyor. 

  Kuveyt Türk araç finansmanı kampanyasında sistem kar üzerinden geri ödeme ile sağlanıyor. Kuvey Türk’e araç finasmanı için başvuran kişilerin yerine Kuveyt Türk o aracı satın alıyor sonrasında alacağı kar oranına hesaplayarak aracın üstüne ekliyor ve başvuruda bulunan tüketiciye geri ödemeli biçimde taksitli ödeme seçeneği ile satıyor. Böylece tüketici aylık taksit ödemesi ile istediği araca sahip oluyor. Bunun için Kuveyt Türk Bankasına bir an önce araç finansmanı başvurusunda bulunmak gerekiyor. 

  Kuveyt Türk araç finansmanı başvuruları için en kolay yöntemlerden birisi internet ile başvuru yapmak. Kuveyt Türk’ün resmi internet sitesinde yer alan finansman ürünlerimiz bölümünde krediye başvurmak mümkün oluyor. Diğer yöntem olarak size en yakın Kuveyt Türk şubesinde giderek bizzat başvuruda bulunabilirsiniz. Kuveyt Türk ihtiyaç finansmanına başvuru yapmak için zaman kaybetmeyin.

  Kuveyt Türk araç finansmanı için geri ödemeler 48 aylık bir süreçte yapılabiliyor. Aylık taksit ödemeleri araç tutarına ve bankanın belirlediği kar oranlarına göre değişiyor. Herkesin bütçesine en uygun olan ödeme seçenekleri hesaplanıyor. 

  Kuveyt Türk araç finansmanında kasko yapmak zorunludur. Araç kaskosunu Kuveyt Türk ile yapan kişilere indirim yapılmaktadır. Aylık ödemelerde toplam masraf ücreti de alınmaktadır. Toplam masraf içinde kasko ücreti ve tahsis ücreti bulunmaktadır. İkinci el araçlarda en fazla 5 yaşında olan araçlar için Kuveyt Türk finansmanı sağlanmaktadır. Kuveyt Türk araç finansmanı hakkında daha detaylı bilgi için Kuveyt Türk çağrı merkezini arayabilir ya da şubelere uğrayabilirsiniz.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,250TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Halkbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin en önemli finans kuruluşlarından olan Halkbank, yayımlamış olduğu banka iş ilanları ile personel...

  Merkez Bankası Yüksek Kur Talebinde Bulundu!

  Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB), sektörde faaliyet gösteren bankalardan yüksek kur talebinde bulundu. Elde...

  Vakıfbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin devlet destekli ve en eski bankalarından olan Vakıfbank, yayımlamış olduğu yeni ilanlarla banka...

  Garanti BBVA Staj Başvuruları Başladı

  Garanti BBVA’nın yaptığı banka iş ilanları duyurusunda üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlayan programdan bahsedildi.Garanti...

  Taşıt Kredisi Şartları Nelerdir?

  Taşıt Kredisi Nedir?Taşıt kredisi, bireysel müşterilere taşıt alımı için sağlanan bir tür tüketici kredisi...

  QNB Finansbank Lise Mezunu Alım Yapıyor

  İlk Türk bankası olması ve yurtdışındaki piyasalar tarafından da kendisine duyulan güvenden dolayı her...