Ana Sayfa Krediler Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2016

Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2016

-

Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Kefil sorunu yaşamadan ihtiyaç kredisi çekebileceğiniz bankalardan biri olarak karşımıza İng Bank çıkıyor. İng Bank ihtiyaç kredisi kampanyasında kredi faiz oranları değişkendir. Banka sizi değerlendirir ve kredi notunuza göre sizler için bir kredi faiz oranı belirler. Bankanın belirlediği kredi faiz oranıyla ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Kredi için maksimum 48 ay vade talep edebilirsiniz. Eğer 10 bin lira İng Bank ihtiyaç kredisi alırsanız bunun için bankaya yaklaşık olarak her ay 296 lira ödemeniz gerekir. Toplamda 10 bin liralık kredi için 14 bin 294 lira ödeme yaparak borcunuzdan kurtulabiliyorsunuz.

Kefilsiz kredi çekebileceğiniz bankalardan biri de Yapı Kredi bankasıdır. Yapı Kredi ihtiyaç kredisi kampanyası için belirlenen kredi faiz oranı yüzde 1,36’dır. Dolayısıyla bankadan ihtiyaç kredisi çektiğinizde sizler için bu kredi faiz oranı geçerli olacaktır. 48 aya kadar vade talep edebileceğiniz bu krediyi 10 bin lira olarak alırsanız bankaya her ay 302 lira ödemeniz gerekir. Bu şekilde 14 bin 550 lira ödeme yaparak 10 bin liralık kredinizin borcunu ödeyebilirsiniz.

Ziraat Bankası da müşterilerine kefilsiz olarak ihtiyaç kredisi veren bankalardan biridir. Ziraat Bankası’ndan ihtiyaç kredisi çekmek için internetten, sms ile ya da Ziraat Bankası şubelerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu şekilde bankadan alacağınız 10 bin liralık ihtiyaç kredisi için belirlenen kredi faiz oranı yüzde 1,25 olacaktır. Yüzde 1,25 kredi faiz oranıyla aldığınız ihtiyaç kredisini 48 ayda geri ödemek isterseniz her ay 293 lira ödeme yapar, toplamda 4 bin 100 lira fazladan faiz miktarı ödersiniz.

Vakıfbank da kefilsiz olarak kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Vakıfbank’ın mevcut kredi kampanyası olan Sonbahar Kredisi sayesinde yüksek miktarlı bir krediyi düşük faizle alabiliyorsunuz. Bu kredi için belirlenen kredi faiz oranı yüzde 1,26’dır. 10 bin liralık bir kredi alır ve bunun için 48 aylık vade talep ederseniz herhangi bir şekilde sizlerden kefil istenmez. Ayda 294 lira ödeme yaparak Vakıfbank kredi borcunuzdan kurtulabilirsiniz.

Akbank Direkt Kredi kampanyasından faydalananlar da kefil sorunu yaşamıyor. Kefilsiz verilen bu ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak için Akbank internet sitesi üzerinden doğrudan başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzun sonucunda çok kısa süre içinde sizlere cevap verilecektir. Akbank sayesinde aldığınız 10 bin liralık kredi için 48 aya kadar vade talep edebilirsiniz. Ayda 304 lira ödeme yaparak kredi borcunuzdan kurtulabilirsiniz. Toplamda ise Akbank’a aldığınız kredi için 14 bin 660 lira ödeme yapmanız gerekiyor.

 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,862BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
34TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler