ING 2.El Taşıt Kredisi’nde Yaşı Yükseltti

0

Genellikle bankaların temkinli yaklaştıkları 2.el taşıt kredisinde Ing Bank bir adım atarak kredi çekilebilecek taşıtın yaşını sekize kadar yükseltti. Avantajlı kredide fırsatlar bununla da bitmiyor. Alacağı taşıtın kaskosunu bankaya yaptıracak müşteriler ekstra faiz indiriminden de yararlanacak.

Ing Bank’tan 2.el taşıt kredisi kullanmak isteyenler için kefil şartı aranmıyor. Sadece alınacak aracı rehin olarak göstermek yeterli olacak. Bunun haricinde farklı bir rehine de gerek yok. 8 yaşına kadar olan 2. El araçlar için kullanabileceğiniz bu kredide eşit taksit veya 3 ay erteleme seçenekleri de mevcut. Hemen-hemen bütün kredilerde istenen hayat sigortası ve ferdi kaza sigortası zorunluluğu da bu kredi kapsamında bulunmamaktadır.

Oran 0,99!

2.el taşıt kredisinden yararlanmak isteyenler için en avantajlı faiz oranı 0,99. Ancak bu oran sadece 6 ay vadeye kadar olan krediler için geçerli. 6 ile 48 ay vade arasındaki bir zaman dilimi için kredi kullanmayı düşünüyorsanız bu noktada faiz oranı 1,39 olarak belirlenmiş durumda. Kampanya kapsamında verilen en uzun vade 48 ay. Ing Bank bu kredide, kredi tahsis ücretini yüzde 0,5 olarak tayin etmiştir. 20.000 Türk Lirası kredi kullanıldığında banka bunun 100 Türk Liralık kısmını kredi tahsis ücreti olarak müşteriye yansıtacaktır.

Anlaşmalı Otomobil Markaları

Ing Bank 2.el taşıt kredisi kullanımı için çeşitli otomobil markalarıyla el sıkışmış durumdadır. Piyasadaki otomobil markalarının kahir ekseriyeti listede olmakla birlikte, nadiren de olsa dışarda kalan markalar mevcut.

Chevrolet, Citroen, Daihatsu, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, KIA, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Opel, PeugeotRenault, Seat, Skoda, Subaru, Suzuki, Tata, Toyota, Volvo ve Volkswagen.

Bankanın anlaşmalı olduğu bu markaların 2.el aracını almayı düşünen kişiler 8 yaşına kadar olan araçlar için kredi kullanma imkanına sahiptirler.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın