Ana SayfaKredilerICBC Turkey Bank’tan Hesaplı Kredi!

ICBC Turkey Bank’tan Hesaplı Kredi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Türkiye piyasasına yeni giriş yapmış olan ICBC Bank, avantajlı faiz oranları sunarak müşteri portföyünü genişletmeyi amaçlıyor. Bu kapsamda iki çeşit ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterinin karşısına çıkan bankada en düşük faiz oranı 1,09 olarak belirlenmiştir.

  ICBC Turkey Bank Hesaplı Kredi ismini verdiği kampanyasında müşterilerine seçim yapma imkanı tanımaktadır. İlk seçenekte üzerinize tapu kaydı olan evinizi ipotek ettirerek teminatlı kredinizi hem daha yüksek tutarlı, hem de daha uygun faiz oranıyla kullanabilirsiniz. Bu seçenekteki faiz oranı 1,09. İkinci seçenek ise teminatsız kredi. Bu seçenekte herhangi bir teminat istenmemektedir. Bu nedenle birinci seçeneğe göre kullanabileceğiniz kredi miktarı banka tarafından daha düşük miktarlarda tutulmuştur. Faiz oranı da ilk seçeneğe göre bir miktar yükseltilerek 1,15 olarak tayin edilmiştir.

  Üst Limit 500.000 Türk Lirası

  Kampanya kapsamında teminatlı kredi için 500.000 Türk Lirası’na kadar kredi kullanılabilirken, teminatsız kredi için kullanılabilecek azami tutar 100.000 Türk Lirasıdır. ICBC Turkey Bank Hesaplı Kredi için tahsis ücretini binde beş olarak belirlemiştir. Hesaplı Kredi’de hayat sigortası yaptırılması zorunludur. Ayrıca teminatlı hesaplı kredi kullanacak müşteriler için ipotek ettireceği evin DASK(zorunlu deprem ve doğal afet sigortası) ve konut sigortalarının yaptırılması mecburidir. Bu şart teminatsız kredi de aranmamaktadır.

  Teminatlı Hesaplı Kredi de 48 ay vadeye kadar ihtiyaç kredi imkanı banka tarafından tanınmıştır. Teminatsız Hesaplı Kredi de ise bu süre 3 yıla, yani 36 aya düşmektedir.

  Başvuru Sırasında Gerekli Belgeler

  Başvuru Sahibi ve Kefil için;

  Kimlik belgesi fotokopisi

  Gelir belgesi:

  Ücretli çalışanlar için son aya ait maaş bordrosunun fotokopisi,

  Serbest meslek sahipleri için vergi levhası ve Ticaret Sicil Gazetesi, diğer gelir belgeleri,

  Gayrimenkul sahipleri için tapu/kira kontratı fotokopisi.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,247TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Kuveyt Türk Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

  Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.

  Yurt İçi Piyasaları TCMB Faiz Kararına Odaklandı!

  Küresel piyasalarda, ABD Merkez Bankası toplantısından sonra süregelen belirsizlikler sebebiyle negatif bir seyir izlenirken,...

  Emeklilere Müjde: En Düşük Emekli Maaşları 7.500 TL Oldu!

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam davet edildiği canlı yayın programında önemli açıklamalarda bulundu....

  Banka Mülakatında Başarılı Olmanın Sırrı Soruları Bilmekten Geçer!

  Bankaların düzenlediği sınavlar, mezun olunan bölümler gibi birçok şartı başarılı bir şekilde arkada bırakan bankacı adayları, genellikle mülakat aşamasında bir takım sorunlar yaşamaktadır. Bu yüzden banka mülakatında sorulan sorulara genel bir yaklaşım ile bilgilendirme yapmak istedik.

  Bankalar EYT’liler için Yarışıyor: EYT Destek Kredisi Hazırlandı!

  Neredeyse 2,5 milyon insanın EYT’den faydalanarak emekli olması, bankalardaki rekabet ortamını artırdı. Bir yandan...

  4 Banka Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

  2023 yılı güncel banka iş ilanları arasında yer alan duyurulara göre 4 banka Müfettiş...