Ana SayfaGündemQ Yatırım Bankası ve Fimple Arasında Yeni Ortaklık!

Q Yatırım Bankası ve Fimple Arasında Yeni Ortaklık!

Q Yatırım Bankası, bankacılık altyapısı açısından tümüyle API’den oluşan bulut tabanlı özel yazılımı için Fimple ile anlaştı.

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Q Yatırım Bankası, bankacılık altyapısı açısından tümü API’den meydana gelen bulut tabanlı özel bir yazılım için Fimple ile anlaşma sağladı.

Özel olarak sunduğu hizmetleri ve uluslararası standartlara sahip hizmet kalitesiyle hem yerli hem de yabancı yatırımcıların en başarılı ortağı olma hedefi taşıyan Q Yatırım Bankası, geçtiğimiz yılın son çeyreklik döneminde BDDK’dan kuruluş izni aldı. Kendi çatısı altında Qua Granite ve Bien Finans gibi şirketlere yer veren Q Yatırım Holding, rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeliyle bankacılık sektöründe faaliyet göstermeye başlıyor. Yeni nesil dijital yatırım bankası olma amacıyla modern ve özel bir bankacılık tecrübesi sunan şirket, en güncel bankacılık teknolojilerine sahip olabilmek adına Fimple il iş ortaklığına imza attı.

Q Yatırım Bankası, Fimple’ın Yeni Teknolojilerinden Faydalanacak

Q Yatırım Bankası, Fimple’ın Yeni Teknolojilerinden Faydalanacak
Q Yatırım Bankası, Fimple’ın Yeni Teknolojilerinden Faydalanacak

Fimple CEO’su Mücahit Gündebahar, kurulan ortaklıkla alakalı olarak bazı açıklamalarda bulundu. Platformun son derece etkili altyapısı ve SaaS modeliyle beraber yeni kurulan bankalar açısından dabah basit bir kurulum ve hızlı entegrasyon sunduğunu belirten Gündebahar, bununla beraber aylık üye sisteminde kullandıkça öde modeli sayesinde maliyet avantajı sağladıklarını belirtti.

Gündebahar ayrıca açıklamalarında, Fimple’ın bulut tabana sahip ana bankacılık platformunun faydalandığı modern teknolojiler sayesinde bankaların işlem hacmini artırmasını, müşterilerine daha kaliteli hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini üst seviyelere taşımasını amaçladığını söyledi. Q Yatırım Bankası’nın Fimple’ı tercih ederek müşteri memnuniyeti ve dijitalleşme açısından daha üst düzeye ulaşmayı ve platform bankacılığıyla iş modelleri sunmayı hedeflediğinden bahsetti. Fimple olarak kendilerininse, müşterilerinin ihtiyacına yanıt vermek, uygun çözümler sunmak, işletme performansını artırabilmek adına çalışmaya ve üretmeye devam ettiklerini de açıklamalarına ekledi.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.