Ana SayfaKredilerKOBİ Kredisi Kampanyası: Şimdi Al 2017'de Öde

KOBİ Kredisi Kampanyası: Şimdi Al 2017’de Öde

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank ticari müşterilere yönelik bir kampanya duyurdu. KOBİ’ler (Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler) için fırsat niteliğinde olan kredi kampanyasında müşterilere birçok olanak sunulmaktadır.

Banka KOBİ kredisi kapsamında kullanılabilecek kredi miktarının üst limitini 100.000 Türk Lirası olarak belirlemiş durumda. Kullanılacak kredinin ödemelerinin 2017 yılında başlayacak olması da kampanyadan yararlanmak isteyen ticari müşteriler için önemli bir fırsat niteliğindedir.

Farklı Ödeme Seçenekleri

Vakıfbank “Şimdi Al 2017’de Öde” Kampanyası dahilinde ticari müşterilerine 3 farklı ödeme seçeneği sunmaktadır. Dileyen müşteri aldığı krediyi aylık sabit ve eşit taksitlerle bankaya geri ödeyebilecektir.

Her ay düzenli gelir sahibi olmayan müşteriler ise üçer aylık dönemler halinde kredilerini ödeyebilmektedirler. Ayrıca ticaretin beklenmeyen durumlarını göz önünde bulunduran Vakıfbank; isterlerse “4 aylık ödemesiz dönem” fırsatını müşterilerine sunmaktadır.

36 Aya Kadar Vade İmkanı

Avantajlı kredi kapsamında 100.000 Türk Lirasına kadar kredi imkanına sahip olan KOBİ sahipleri, kullandıkları finansmanı 3 yıl vadeye yayarak geri ödeme yapabilmektedirler. Vakıfbank “Şimdi Al 2017’de Öde Kampanyası” uyarınca sunduğu vade seçeneklerinde faiz oranı değişikliği yapmayarak oranı 1,15 seviyesinde sabit tutmaktadır.

Müşteriler aldıkları kredinin binde beşi oranında kredi tahsis ücreti ödemekle yükümlüdürler. Ayrıca ticari müşteriler kredi vadeleri boyunca sigorta yapmak zorundadırlar. Sigorta yaptırmak istemeyen müşterilerden 500 Türk Lirası banka tarafından peşinen tahsil edilecektir.

Son Başvuru 30 Aralık

Kullanılacak finansman için Vakıfbank tarafından gelir belgeleri yeterli görülmediği taktirde ipotek veya kefil istenebilmektedir. Kampanyadan faydalanarak kredi kullanmak isteyen KOBİ sahipleri ellerini çabuk tutmalıdır. Zira banka; “Şimdi Al 2017’de Öde” kampanyası için 30 Aralık 2016 tarihini son başvuru tarihi olarak belirlemiştir. Kredi başvurusu için Vakıfbank Şubeleriyle şahsen görüşülmelidir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.