Ana SayfaGündemVakıf Katılım, BT Geleceğe Katılım Programıyla Öğrenci Alımı Yapıyor!

Vakıf Katılım, BT Geleceğe Katılım Programıyla Öğrenci Alımı Yapıyor!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıf Katılım, yayımlamış olduğu banka iş ilanlarıyla BT Geleceğe Katılım programı kapsamında part-time öğrenci banka personeli alacağını duyurdu. İlana göre banka sınavlarıyla alım gerçekleştirecek olan Vakıf Katılım, adaylarda aradığı yetenekleri de açıkladı.

BT Geleceğe Katılım Programı Nedir?

BT Geleceğe Katılım Programı Nedir?
BT Geleceğe Katılım Programı Nedir?

BT Geleceğe Katılım Programı, Vakıf Katılım Bankası tarafından üniversite öğrencileri için hazırlanan bir istihdam ve sosyal sorumluluk projesi olarak ifade edilmektedir. Finans sektörü, ağırlıklı olarak katılım bankacılığı alanına ilgi duyan üniversite öğrencileri için hazırlanan bu yetiştirme programı, öğrencilerin bu sektörde kendini geliştirmesi ve banka kariyer hedefini gerçekleştirmesi için zemin hazırlamaktadır.  

BT Geleceğe Katılım Programı ile kariyer hedefinin basamaklarını katılım bankacılığıyla tırmanmaya başlamak isteyen öğrenciler için bu alanda detaylı bir eğitim veriliyor. Aynı zamanda programa dahil olan öğrencilere önemli bir kariyer fırsatı tanımayı amaçlıyor.

Öğrenci Banka Personeli Alımında Aranan Şartlar Neler?

Öğrenci Banka Personeli Alımında Aranan Şartlar Neler?
Öğrenci Banka Personeli Alımında Aranan Şartlar Neler?

Yayımlamış olduğu ilanla banka personel alımları gerçekleştireceğini duyuran Vakıf Katılım, gerçekleştireceği alıma dair detaylardan da bahsetti. Bankanın endi bünyesinde yarı zamanlı olarak görevlendireceği personel adaylarında aranan şartlar şunlar:

  • Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği vb. teknik bölümlerinden herhangi birinde 3. sınıf öğrencisi olmak
  • Hafta içi en az 2 gün çalışabilecek durumda olmak
  • İyi derecede İngilizce biliyor olmak
  • Temel SQL bilgisi, C#, C++, Java, C, Python ve benzeri dillerden birini iyi derece biliyor olmak (Algoritma yapısını bilmek)
  • Yapay Zekâ, görüntü işleme, makine öğrenmesi, doğal dil işleme ve blockchain konularının en az birinde proje geliştirmiş ve ileri düzeyde araştırma yapabiliyor olmak
  • Öğrenmeye ve gelişime açık olmak

İşe Alım Aşamaları Neler?

Banka sınavları ile alım yapacak olan Vakıf Katılım’da işe alım süreci şu şekilde işleyecek:

  • İngilizce ve Genel Yetenek Sınavları
  • Kişilik Envanteri
  • İnsan Kaynakları Mülakatı
  • Teknik Mülakatı

Tüm bu aşamaları başarıyla tamamlayan adaylara son olarak iş teklifi götürülecek.

Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Vakıf Katılım’ın banka iş ilanlarına göre söz konusu niteliklere sahip olan adaylar 31 Aralık 2023 tarihine kadar banka iş başvuru yapabilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak bizdekariyer.com’da yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanlarıkamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://bizdekariyer.com/GJK54BKSNVZ5W3LJ95QYSJ5DJS.JOB

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.