Ana SayfaGündemVakıf Katılım, BT Geleceğe Katılım Programıyla Öğrenci Alımı Yapıyor!

Vakıf Katılım, BT Geleceğe Katılım Programıyla Öğrenci Alımı Yapıyor!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıf Katılım, yayımlamış olduğu banka iş ilanlarıyla BT Geleceğe Katılım programı kapsamında part-time öğrenci banka personeli alacağını duyurdu. İlana göre banka sınavlarıyla alım gerçekleştirecek olan Vakıf Katılım, adaylarda aradığı yetenekleri de açıkladı.

BT Geleceğe Katılım Programı Nedir?

BT Geleceğe Katılım Programı Nedir?
BT Geleceğe Katılım Programı Nedir?

BT Geleceğe Katılım Programı, Vakıf Katılım Bankası tarafından üniversite öğrencileri için hazırlanan bir istihdam ve sosyal sorumluluk projesi olarak ifade edilmektedir. Finans sektörü, ağırlıklı olarak katılım bankacılığı alanına ilgi duyan üniversite öğrencileri için hazırlanan bu yetiştirme programı, öğrencilerin bu sektörde kendini geliştirmesi ve banka kariyer hedefini gerçekleştirmesi için zemin hazırlamaktadır.  

BT Geleceğe Katılım Programı ile kariyer hedefinin basamaklarını katılım bankacılığıyla tırmanmaya başlamak isteyen öğrenciler için bu alanda detaylı bir eğitim veriliyor. Aynı zamanda programa dahil olan öğrencilere önemli bir kariyer fırsatı tanımayı amaçlıyor.

Öğrenci Banka Personeli Alımında Aranan Şartlar Neler?

Öğrenci Banka Personeli Alımında Aranan Şartlar Neler?
Öğrenci Banka Personeli Alımında Aranan Şartlar Neler?

Yayımlamış olduğu ilanla banka personel alımları gerçekleştireceğini duyuran Vakıf Katılım, gerçekleştireceği alıma dair detaylardan da bahsetti. Bankanın endi bünyesinde yarı zamanlı olarak görevlendireceği personel adaylarında aranan şartlar şunlar:

  • Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği vb. teknik bölümlerinden herhangi birinde 3. sınıf öğrencisi olmak
  • Hafta içi en az 2 gün çalışabilecek durumda olmak
  • İyi derecede İngilizce biliyor olmak
  • Temel SQL bilgisi, C#, C++, Java, C, Python ve benzeri dillerden birini iyi derece biliyor olmak (Algoritma yapısını bilmek)
  • Yapay Zekâ, görüntü işleme, makine öğrenmesi, doğal dil işleme ve blockchain konularının en az birinde proje geliştirmiş ve ileri düzeyde araştırma yapabiliyor olmak
  • Öğrenmeye ve gelişime açık olmak

İşe Alım Aşamaları Neler?

Banka sınavları ile alım yapacak olan Vakıf Katılım’da işe alım süreci şu şekilde işleyecek:

  • İngilizce ve Genel Yetenek Sınavları
  • Kişilik Envanteri
  • İnsan Kaynakları Mülakatı
  • Teknik Mülakatı

Tüm bu aşamaları başarıyla tamamlayan adaylara son olarak iş teklifi götürülecek.

Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Vakıf Katılım’ın banka iş ilanlarına göre söz konusu niteliklere sahip olan adaylar 31 Aralık 2023 tarihine kadar banka iş başvuru yapabilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak bizdekariyer.com’da yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanlarıkamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://bizdekariyer.com/GJK54BKSNVZ5W3LJ95QYSJ5DJS.JOB

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
64TakipçilerTakip Et
2,242TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Fibabanka, Müşteri Hizmetleri Uzmanı Alımı Yapacak!

Fibabanka, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri departmanlarında sürekli ve tam zamanlı istihdam etmek üzere banka personel alımı yapacak.

Akbank, Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türk bankacılık sektöründe akla gelen ilk isimlerden biri olan Akbank, yayınlamış olduğu bir ilan...

Bankaların Çağrı Merkezi Bölümleri

Bankaların çağrı merkezi bölümleri, kendi içinde de Çağrı merkezi teknik destek olan internet bankacılığı...

Kredi Borcumu Ödeyemiyorum Ne Yapabilirim?

Kredi Borcunda Yasal Süreç, Kredi Borcunu Ödeyemeyenlerin İzleyeceği Yollar, Kredi Borcu Zamanında Ödenmezse Ne Olur?, Kredi borcu

Merkez Bankası Faiz Kararını Açıkladı: Politika Faizi Sabit Kaldı!

Piyasalarda merakla beklenen Merkez Bankası faiz kararı açıklandı. Yapılan açıklamaya göre politika faizinde değişiklik yapılmadı.

Burgan Bank, Genel Muhasebe Yetkilisi Alımlarına Başladı!

Burgan Bank, yayımladığı banka iş ilanları ile Finansal Yönetim Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere hızlı...