Kuveyttürk’ten Faizsiz Araç Finansmanı

0

Kuveyttürk Araç Finansmanı Kampanyası

Araç sahibi olmak için bankalardan para almak zorundaysanız kredi çekebilir, finansman alabilirsiniz. Standart bankalardan kredi çekmek istemiyorsanız Kuveyttürk gibi katılım bankalarını tercih ederek finansman alabilirsiniz. Kuveyttürk benzeri katılım bankaları faizsiz bankacılık anlayışıyla hizmet verdikleri için sizlere sorun yaşatmazlar. Araç sahibi olmak isteyenler Kuveyttürk araç finansmanı kampanyasına başvuru yapmaları halinde düşük bir kâr payı oranıyla finansman alabilirler.

Kuveyttürk araç finansmanı kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin gerekli belgeleri alarak en yakın Kuveyttürk şubelerine gitmeleri gerekiyor. Bankadan alacağınız finansman için gelir belgeniz, aracın belgeleri, ikamet gösteren bir fatura ve kimlik belgenizle bankaya başvuruda bulunmanız gerekiyor.

Araç finansmanı kampanyasından faydalanan kişiler aldıkları finansmanı geri ödemek üzere 48 aya kadar çıkan vade seçeneklerinden faydalanabilirler. Yani almış olduğunuz finansmanı ödemek için bankadan 4 yıl müsaade alabiliyorsunuz.

Kuveyttürk Katılım Bankası sayesinde alabildiğiniz taşıt finansmanı için finansman tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. 10 bin lira kredi finansmanı almak istediğinizde bankaya masraf olarak 50 lira ödemeniz gerekiyor. Ancak banka araca kasko yaparsa bunun ücretini de siz ödemek zorundasınız. Dolayısıyla finansman için çeşitli ek ücretler karşınıza çıkabilir.

Kuveyttürk araç finansmanı sizlere yüzde 1,17 kâr payı oranıyla veriliyor, taşıt kredilerine nazaran daha düşük olan bu oran Kuveyttürk araç finansmanını mantıklı kılıyor.

Kefil olmadan alabileceğiniz bu finansmanı aracın yarısı kadar alabilirsiniz. Buna ek olarak finansman için sizlerden kefil istenmez. 10 bin lira olarak alabildiğiniz kredi finansmanı için 48 ay vadede aylık olarak 287 lirayı Kuveyttürk Katılım Bankası’na ödemeniz gerekiyor. Bu şekilde almış olduğunuz 10 bin liralık finansman için toplamda 13 bin 862 lira ödeme yapmanız gerekir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın