Şekerbank 100 Bin Liraya Kadar Borç Transferi Kredisi Veriyor

0

Borçlarını Tek Bir Bankada Toplamak İsteyenlere Şekerbank’tan Borç Transferi Kredisi

İhtiyaçlarınız doğrultusunda farklı bankalardan kredi çektiyseniz ve borçlarınızı farklı bankalara ödeme konusunda sıkıntı yaşıyorsanız borç transferi kredilerine göz atabilirsiniz. Borç transferi kredisi farklı bankalara borcu olan kişilere özel olarak veriliyor. Bu kredi sayesinde değişik bankalara aynı anda borcunuz varken bu borçları kapatıyor, tüm borçlarınızı devam eden süreçte tek bir bankaya ödüyorsunuz.

Şekerbank tarafından borçlulara özel olarak sunulan bu krediyi incelediğimizde kredinin standart bir ihtiyaç kredisi özelliklerine sahip olduğunu görüyoruz. Dolayısıyla bu krediyi alan kişiler aldıkları kredi için Şekerbank’tan 48 aya kadar vade talep edebiliyorlar. Kredi için belirlenen minimum vade aralığı ise 1 ay olarak belirlenmiş.

Şekerbank borç transferi kredisine ait olan kredi faiz oranını incelediğimizde bu kredi faiz oranının yüzde 1,44 olarak belirlenmiş olduğunu görüyoruz. Standart kredilere nazaran daha düşük bir kredi faiz oranına sahip olan bu krediye başvuru yapmak isterseniz Şekerbank şubelerine uğramanız gerekiyor.

Şekerbank şubelerinden başvuru yapabildiğiniz borç transferi kredisi kampanyası sayesinde bankadan alabileceğiniz maksimum kredi miktarı 100 bin liradır. Bu krediye en az 1000 lira almak üzere başvuruda bulunabilirsiniz. Kredi için sizlerden binde 5 oranında kredi tahsis ücreti tahsil edilecektir, bu da 100 bin liralık bir kredi için 500 lira ödemeniz anlamına geliyor.

100 bin lira Şekerbank borç transferi kredisi alarak bu krediyi 48 aylık vade seçeneğiyle geri ödemek istediğinizde Şekerbank’a her ay 3 bin 28 liralık ödeme yapmanız gerekiyor. 48 ayın toplamında aldığınız kredi için bankaya ödemeniz gereken ücret ise 147 bin 954 lira olacaktır. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın