Otomobil Alacaklara Anadolu Bank’ta Kredi Hazır

Google Haberlere Abone Ol:

Otomobil sahibi olmak isteyenler için araç kredisi Anadolu Bank’ta hazır. Alınacak araç ister sıfır kilometre olsun, ister ikinci el olsun finansman desteği banka tarafından sağlanmaktadır.

Marka farklılığı gözetilmeyen taşıt kredisinde bütün markalar için kredi imkanı sunulmaktadır. Binek araçları kapsayan kredi kampanyasından ticari taşıt almak isteyen müşteriler faydalanamamaktadır.

İkinci Elde 5 Yaş Üst Sınır

Taşıt kredisi finansmanından yararlanmak isteyen müşteriler kredilerini 3 aydan 48 aya varan vade seçeneklerinde kendi talep ve tercih ettikleri sürede kullanabileceklerdir. Bütün vade seçeneklerinde aylık faiz oranı aynıdır. Banka aylık faiz oranını 1,30 olarak tayin etmiştir. Bu oran hem sıfır kilometre otomobillerin finansmanı için kullanılan kredilerde, hem de ikinci el otomobil alımları için çekilen kredilerde geçerlidir. Bu kampanya kapsamında kullanılabilecek azami kredi miktarı 50.000 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.

Anadolu Bank’ın taşıt kredisi kampanyasından faydalanarak ikinci el bir araç almak isteyenlerin dikkat etmesi gereken husus; alacakları aracın 5 yaşından büyük olmamasıdır. Banka 5 yaş üstü araçlar için finansman desteği sağlamamaktadır.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ağustos)

Kefil Mecburi

Banka otomobil kredisi kullanmak isteyenlerden kefil istemektedir. Ayrıca alınacak araca banka tarafından kredi vadesi bitene kadar rehin konulacaktır. Sıfır kilometre araçlar için fatura, ikinci el araçlar için ise noterde düzenlenen satış sözleşmesi banka tarafından talep edilmektedir. Kredi vadesi boyunca müşterinin hayat sigortası yaptırması zaruridir. Anadolu Bank tarafından krediye başvuran müşterilerden gelir belgesi de talep edilmektedir.

Anadolu Bank kredi kullandırımı esnasında kullanılan kredi miktarının binde 5’i oranında kredi tahsis ücretini müşteriden tahsil etmektedir. Bu meblağ 50.000 Türk Lirası kredi kullanımında 250 Türk Lirası olarak müşteriye yansıyacaktır. Kampanyadan faydalanmak isteyen vatandaşların Anadolu Bank şubelerine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...