Ana SayfaGündemOtomobil Alacaklara Anadolu Bank’ta Kredi Hazır

Otomobil Alacaklara Anadolu Bank’ta Kredi Hazır
O

-

Otomobil sahibi olmak isteyenler için araç kredisi Anadolu Bank’ta hazır. Alınacak araç ister sıfır kilometre olsun, ister ikinci el olsun finansman desteği banka tarafından sağlanmaktadır.

Marka farklılığı gözetilmeyen taşıt kredisinde bütün markalar için kredi imkanı sunulmaktadır. Binek araçları kapsayan kredi kampanyasından ticari taşıt almak isteyen müşteriler faydalanamamaktadır.

İkinci Elde 5 Yaş Üst Sınır

Taşıt kredisi finansmanından yararlanmak isteyen müşteriler kredilerini 3 aydan 48 aya varan vade seçeneklerinde kendi talep ve tercih ettikleri sürede kullanabileceklerdir. Bütün vade seçeneklerinde aylık faiz oranı aynıdır. Banka aylık faiz oranını 1,30 olarak tayin etmiştir. Bu oran hem sıfır kilometre otomobillerin finansmanı için kullanılan kredilerde, hem de ikinci el otomobil alımları için çekilen kredilerde geçerlidir. Bu kampanya kapsamında kullanılabilecek azami kredi miktarı 50.000 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.

Anadolu Bank’ın taşıt kredisi kampanyasından faydalanarak ikinci el bir araç almak isteyenlerin dikkat etmesi gereken husus; alacakları aracın 5 yaşından büyük olmamasıdır. Banka 5 yaş üstü araçlar için finansman desteği sağlamamaktadır.

Kefil Mecburi

Banka otomobil kredisi kullanmak isteyenlerden kefil istemektedir. Ayrıca alınacak araca banka tarafından kredi vadesi bitene kadar rehin konulacaktır. Sıfır kilometre araçlar için fatura, ikinci el araçlar için ise noterde düzenlenen satış sözleşmesi banka tarafından talep edilmektedir. Kredi vadesi boyunca müşterinin hayat sigortası yaptırması zaruridir. Anadolu Bank tarafından krediye başvuran müşterilerden gelir belgesi de talep edilmektedir.

Anadolu Bank kredi kullandırımı esnasında kullanılan kredi miktarının binde 5’i oranında kredi tahsis ücretini müşteriden tahsil etmektedir. Bu meblağ 50.000 Türk Lirası kredi kullanımında 250 Türk Lirası olarak müşteriye yansıyacaktır. Kampanyadan faydalanmak isteyen vatandaşların Anadolu Bank şubelerine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol