Ana SayfaGündemOtomobil Alacaklara Anadolu Bank’ta Kredi Hazır

Otomobil Alacaklara Anadolu Bank’ta Kredi Hazır

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Otomobil sahibi olmak isteyenler için araç kredisi Anadolu Bank’ta hazır. Alınacak araç ister sıfır kilometre olsun, ister ikinci el olsun finansman desteği banka tarafından sağlanmaktadır.

  Marka farklılığı gözetilmeyen taşıt kredisinde bütün markalar için kredi imkanı sunulmaktadır. Binek araçları kapsayan kredi kampanyasından ticari taşıt almak isteyen müşteriler faydalanamamaktadır.

  İkinci Elde 5 Yaş Üst Sınır

  Taşıt kredisi finansmanından yararlanmak isteyen müşteriler kredilerini 3 aydan 48 aya varan vade seçeneklerinde kendi talep ve tercih ettikleri sürede kullanabileceklerdir. Bütün vade seçeneklerinde aylık faiz oranı aynıdır. Banka aylık faiz oranını 1,30 olarak tayin etmiştir. Bu oran hem sıfır kilometre otomobillerin finansmanı için kullanılan kredilerde, hem de ikinci el otomobil alımları için çekilen kredilerde geçerlidir. Bu kampanya kapsamında kullanılabilecek azami kredi miktarı 50.000 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.

  Anadolu Bank’ın taşıt kredisi kampanyasından faydalanarak ikinci el bir araç almak isteyenlerin dikkat etmesi gereken husus; alacakları aracın 5 yaşından büyük olmamasıdır. Banka 5 yaş üstü araçlar için finansman desteği sağlamamaktadır.

  Kefil Mecburi

  Banka otomobil kredisi kullanmak isteyenlerden kefil istemektedir. Ayrıca alınacak araca banka tarafından kredi vadesi bitene kadar rehin konulacaktır. Sıfır kilometre araçlar için fatura, ikinci el araçlar için ise noterde düzenlenen satış sözleşmesi banka tarafından talep edilmektedir. Kredi vadesi boyunca müşterinin hayat sigortası yaptırması zaruridir. Anadolu Bank tarafından krediye başvuran müşterilerden gelir belgesi de talep edilmektedir.

  Anadolu Bank kredi kullandırımı esnasında kullanılan kredi miktarının binde 5’i oranında kredi tahsis ücretini müşteriden tahsil etmektedir. Bu meblağ 50.000 Türk Lirası kredi kullanımında 250 Türk Lirası olarak müşteriye yansıyacaktır. Kampanyadan faydalanmak isteyen vatandaşların Anadolu Bank şubelerine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,247TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Kuveyt Türk Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

  Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.

  Yurt İçi Piyasaları TCMB Faiz Kararına Odaklandı!

  Küresel piyasalarda, ABD Merkez Bankası toplantısından sonra süregelen belirsizlikler sebebiyle negatif bir seyir izlenirken,...

  Emeklilere Müjde: En Düşük Emekli Maaşları 7.500 TL Oldu!

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam davet edildiği canlı yayın programında önemli açıklamalarda bulundu....

  Banka Mülakatında Başarılı Olmanın Sırrı Soruları Bilmekten Geçer!

  Bankaların düzenlediği sınavlar, mezun olunan bölümler gibi birçok şartı başarılı bir şekilde arkada bırakan bankacı adayları, genellikle mülakat aşamasında bir takım sorunlar yaşamaktadır. Bu yüzden banka mülakatında sorulan sorulara genel bir yaklaşım ile bilgilendirme yapmak istedik.

  Bankalar EYT’liler için Yarışıyor: EYT Destek Kredisi Hazırlandı!

  Neredeyse 2,5 milyon insanın EYT’den faydalanarak emekli olması, bankalardaki rekabet ortamını artırdı. Bir yandan...

  4 Banka Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

  2023 yılı güncel banka iş ilanları arasında yer alan duyurulara göre 4 banka Müfettiş...