En Hızlı Kredi, ING Mini Kredi: Günde Sadece 5 Liraya

0

İhtiyaç kredi başvurularının sonuçlanması uzadıkça vatandaşın sabretmesi zorlaşıyor. İhtiyacı olan miktara en hızlı nasıl ulaşabileceğinin hesabını yapanlar için Ing Bank hızlı mini kredi kampanyası duyurdu.

Ing Bank hızlı mini kredi kampanyası kapsamında başvurular maksimum bir iş günü içerisinde sonuçlandırılmaktadır. Müşterilerin zaman kaybetmeden nakde ulaşmasını sağlayan kredi kampanyası kapsamında çekilebilecek tutar sınırlı düzeyde tutulmuştur.

Maksimum 4.000 Türk Lirası, 48 Aya Varan Vade

Mini kredi kampanyası uyarınca Ing Bank tarafından verilebilecek kredi tutar azami 4.000 Türk Lirasıdır. Banka işlemlerdeki yoğunluğu azaltmak ve karar verme sürecindeki hızı artırmak adına mini kredi meblağını 4.000 Türk Lirası ile sınırlandırmıştır.

Kredi kullanımlarında müşterilerin geri ödeme yaparken 12 aydan 48 aya kadar vade seçeneğinden faydalanma imkanları vardır. Banka tarafından kredi kullanacak müşterilerden söz konusu tutar üzerinden binde beş oranında kredi tahsis ücreti tahsil edilecektir. Bu oran 4.000 Türk Lirası kredi kullanımında 20 Türk Lirası dosya masrafı olarak müşterinin karşısına çıkacaktır.

Kefil Yok, İpotek Yok, Oran 1,99

Ing Bank kredi kampanyasından faydalanmak isteyen müşterilerinden gelir belgesi ve kefil talep etmemektedir. Kredi puanı uygun müşteriler için bu belgelere gerek görülmemektedir. 4.000 Türk Lirası krediyi 48 ay vade seçeneğinde kullanmak isteyen kişiler aylık yüzde 1,99 faiz oranıyla karşılaşacaklardır.

Alınan kredi 48 eşit dilimde bankaya aylık 167 Türk Lirası taksit ile geri ödenebilecektir. Kredinin müşterilere yıllık maliyeti yüzde 33,2 seviyesinde olacaktır.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın