Ana SayfaKredilerEn Hızlı Kredi, ING Mini Kredi: Günde Sadece 5 Liraya

En Hızlı Kredi, ING Mini Kredi: Günde Sadece 5 Liraya

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

İhtiyaç kredi başvurularının sonuçlanması uzadıkça vatandaşın sabretmesi zorlaşıyor. İhtiyacı olan miktara en hızlı nasıl ulaşabileceğinin hesabını yapanlar için Ing Bank hızlı mini kredi kampanyası duyurdu.

Ing Bank hızlı mini kredi kampanyası kapsamında başvurular maksimum bir iş günü içerisinde sonuçlandırılmaktadır. Müşterilerin zaman kaybetmeden nakde ulaşmasını sağlayan kredi kampanyası kapsamında çekilebilecek tutar sınırlı düzeyde tutulmuştur.

Maksimum 4.000 Türk Lirası, 48 Aya Varan Vade

Mini kredi kampanyası uyarınca Ing Bank tarafından verilebilecek kredi tutar azami 4.000 Türk Lirasıdır. Banka işlemlerdeki yoğunluğu azaltmak ve karar verme sürecindeki hızı artırmak adına mini kredi meblağını 4.000 Türk Lirası ile sınırlandırmıştır.

Kredi kullanımlarında müşterilerin geri ödeme yaparken 12 aydan 48 aya kadar vade seçeneğinden faydalanma imkanları vardır. Banka tarafından kredi kullanacak müşterilerden söz konusu tutar üzerinden binde beş oranında kredi tahsis ücreti tahsil edilecektir. Bu oran 4.000 Türk Lirası kredi kullanımında 20 Türk Lirası dosya masrafı olarak müşterinin karşısına çıkacaktır.

Kefil Yok, İpotek Yok, Oran 1,99

Ing Bank kredi kampanyasından faydalanmak isteyen müşterilerinden gelir belgesi ve kefil talep etmemektedir. Kredi puanı uygun müşteriler için bu belgelere gerek görülmemektedir. 4.000 Türk Lirası krediyi 48 ay vade seçeneğinde kullanmak isteyen kişiler aylık yüzde 1,99 faiz oranıyla karşılaşacaklardır.

Alınan kredi 48 eşit dilimde bankaya aylık 167 Türk Lirası taksit ile geri ödenebilecektir. Kredinin müşterilere yıllık maliyeti yüzde 33,2 seviyesinde olacaktır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...