İhtiyaç Krediniz Yapı Kredi’de Hazır

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi Bankası acil harcamalar yüzünden nakde sıkışan müşterileri için ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi. Kampanya kapsamında 1.000 Türk Lirasından 25.000 Türk Lirasına kadar kredi kullanılabilmektedir.

Faiz oranlarının aylık yüzde 1,27 oranından başladığı kampanya için başvurular telefonundan kolayca yapılabilmektedir. Başvuru onaylandığında şubeye giderek kredi alınabilmektedir. Kısa mesaj ile başvurmak için “Kredi Türü (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelir” yazılarak 4411’e SMS atılabilir. (Örneğin: Bireysel 12345678901 1000)

48 Aya Kadar Varan Vade İmkanı İle 25.000 Türk Lirası

İhtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 12 aydan 48 aya kadar değişen vade seçeneklerinde kredi kullanmak mümkün. Çekilecek kredi tutarı ve ödeme vadesi müşteriye uygulanacak kredi faiz oranını belirlemektedir.

12 ay vadede geri ödemek üzere kredi kullanmak isteyen vatandaşlar aylık yüzde 1,38 faiz oranından finansman sağlayabileceklerdir. 24 ay süreyle kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için ise bu aran aylık yüzde 1,33 seviyesindedir. Kredi ihtiyacını giderdikten sonra geri ödemelerini 36 aya yayarak yapmak isteyen müşteriler için geçerli olan oran aylık yüzde 1,30 olarak tayin edilmiştir. Kredi kampanyası kapsamında en uzun süre olan 48 ay vade seçeneğinde ihtiyaç kredisi kullananların karşılaşacağı oran ise aylık yüzde 1,27’dir.

İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi İş İlanları: 2022 Ağustos

Dosya Masrafı Çekilecek Tutarın Binde 5’i

Yapı Kredi Bankası’ndan bu kampanya dahilinde kredi kullanmak isteyen müşteriler; çektikleri kredi miktarının binde beşi oranında kredi tahsis ücreti ödeyeceklerdir. 10.000 Türk Lirası kredi kullanımı için bu ücret 50 Türk Lirası olarak müşteriye yansıtılacaktır.

Ayrıca müşterinin kredi vadesi boyunca hayat sigortası yaptırması zaruridir. Hayat sigortası poliçesinin ücreti de müşteriye yansıtılmaktadır.

Kampanya dahilinde 25.000 Türk Lirası krediyi 48 ay vadede kullanan bir müşteri aylık yüzde 1,27 faiz oranından 740 Türk Lirası taksitler halinde aldığı krediyi geri ödeyebilecektir. Vade sonunda bankaya ödenen toplam meblağ 35.500 Türk Lirası seviyesinde gerçekleşecektir. Yani müşterinin cebinden 4 yıl sonunda 10.500 Türk Lirası faiz ücreti çıkacaktır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...