Halkbank Bordro24 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Google Haberlere Abone Ol:

Halkbank Bordro24 İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Farklı kredi kampanyalarıyla dikkat çeken Halkbank’ın ihtiyaç kredisi paketlerinden biri de Bordro24 ihtiyaç kredisidir. Bu ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmanız durumunda sadece yüzde 1,25 kredi faiz oranıyla ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Üstelik almış olduğunuz ihtiyaç kredisi için uzun bir vade seçeneğinden faydalanma şansınız da bulunuyor.

Halkbank Bordro24 ihtiyaç kredisi paketinden faydalanan kişilerden komisyon alınır, aynı zamanda Halkbank tarafından 3. Kişilere ödenen masraflar da yine krediyi çeken kişilere yansıtılacaktır. Halkbank Bordro24 ihtiyaç kredisi kampanyasından 20 bin liralık bir paket alarak faydalanmanız durumunda bankaya 100 TL kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekir. Buna ek olarak yapılacak olan hayat sigortasının tüm primlerini de sizin ödemeniz gerekiyor.

Halkbank Bordro24 ihtiyaç kredisi için belirlenen vade seçeneklerini incelediğimizde bu kredinin maksimum vadesinin 4 yıl olduğunu görüyoruz. En az 1 ay olması şartıyla kredi alan kişiler 48 aya kadar vade talep edebiliyorlar.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ağustos)

Halkbank Bordro24 ihtiyaç kredisi paketinden masrafsız olarak da faydalanma şansınız bulunuyor. Ancak masrafsız kredi paketini seçtiğinizde kredi tahsis ücreti ödemeseniz bile yüksek kredi faiz oranlarıyla kredi alırsınız. Bu durumda ödemeniz gereken faiz farkı da artış gösterir.

Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyasından 20 bin liralık bir kredi aldığınızı, bu kredi için 48 ay vade talep ettiğinizi varsayarsak her ay bankaya ödemeniz gereken taksit miktarı 587 lira olur. Bu şekilde toplamda 28 bin 199 lira ödeme yaptığınızda kredi borcunuzu kapatmış olursunuz.

Halkbank Bordro24 ihtiyaç kredisine başvurmak için gelir belgeniz ve kimliğinizle birlikte size en yakın Halkbank şubesine uğrayabilirsiniz. Böylece kredi başvurunuzu birkaç dakika içinde yapabileceksiniz. 

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ağustos 2022!

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...