Ana SayfaKredilerVakıfbank Ekim Ayı Tüm Kredi Faiz Oranları

Vakıfbank Ekim Ayı Tüm Kredi Faiz Oranları

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank tarafından müşterilere sağlanan bütün taksitli ihtiyaç kredileri için Ekim ayında bankaca uygulanacak faiz oranları güncellendi. Bankanın duyurduğu oranlar Ekim ayı sonuna kadar geçerliliğini sürdürecektir.

Bütün ihtiyaç kredileri için vade ve faiz oranları değişkenlik göstermekte olup müşteri tercihine göre belirlediği kredi üzerinden vade ve faiz oranı seçimi yapabilmektedir.

Kredilere Göre Vade ve Faiz Oranları

Taksitli ihtiyaç kredisi kapsamında finansman sağlamak isteyen müşteriler 03-48 ay aralığında vade seçimi yapabileceklerdir. Taksitli ihtiyaç kredisi kapsamında uygulanacak olan faiz oranı aylık yüzde 1,75 düzeyindedir.

İpotek karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler yine 3 aydan 48 aya kadar vade seçeneklerine sahiptirler. Bu kredide müşterinin tabi olacağı faiz oranı aylık yüzde 1,20’dir.

Arsa alım kredisi kullanarak gayrimenkul sahibi olmak isteyen müşterilerin vade seçenekleri ise daha uzun. 3 ile 120 ay arasında borçlarını geri ödeyebilecek müşterilere yansıtılacak faiz oranı aylık yüzde 1,21 seviyesindedir.

Arsa ipoteği karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi ile harcamalarını finanse etmek isteyen müşteriler bankaya olan borçlarını 48 ay vadeye yayarak ödeme yapabilmekteler.  Bu kredi için uygulanacak faiz oranı aylık yüzde 1,21 noktasındadır.

Taşıt rehin karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi kullanımında da vade seçeneği ve faiz oranı değişiklik göstermemektedir. 3-48 ay arası vade ve aylık yüzde 1,21 oranında faiz.

Bireysel işyeri alım kredisi kapsamında finansman desteği sağlayacak müşteriler için vade seçenekleri 3 aydan 120 aya kadar geniş bir yelpazede. Faiz oranı olarak ise bankaca  aylık yüzde 1,21 seviyesi belirlenmiştir.

Kredi kartı borç transferi kredisi kullanarak kredi kartı borçlarını kapatıp rahat bir nefes almak isteyen müşteriler Vakıfbank’tan 3 ile 18 ay aralığında kredi kullanabilmekteler. Kredi kartı kapatma kredisinde uygulanan faiz oranı aylık yüzde 1,40 düzeyindedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...