Yüksek Tutarlı İhtiyaçlar İçin Ziraat Bankası İpotekli Bireysel Finansman Kredisi Kampanyası

0

Ziraat Bankası Uygun Vade ve Oranlı İpotekli Bireysel Finansman Kredisi

Üç kamu bankasından biri olan Ziraat Bankası finansman ihtiyacı olanlar için ipotekli bireysel finansman kredisi kampanyasını duyurdu. Kampanya bireysel ihtiyaçları bütçesini aşan ve yüksek tutarlı ihtiyaçları olanlara hitap ediyor. Ziraat Bankası ipotekli bireysel finansman kredisi kampanyasıyla bütçesini aşan ihtiyaçları olanları müşterisi olmaya davet ediyor.

Ziraat Bankası ipotekli bireysel finansman kredisiyle yüksek tutarda ihtiyaçları olanlara 48 aya varan vade seçeneği sunuyor. Yasa kamasındaki ipotekli bireysel finansman kredisinden yararlanmak isteyenler ipotek verecekleri konutun ekspertiz değerinin %80 kadar kredi kullanabiliyor. Aynı zamanda Ziraat Bankası ipotekli bireysel finansman kredisi kullanmak isteyen müşterilerine her ay taksitlendirmenin yanında 3 ayda bir taksit ödeme imkânı da sunuyor.

Ziraat Bankası ipotekli bireysel finansman kredisi yüksek tutarlı kredi kullanmak isteyenlere hitap eden bir kredi kampanyasıdır. Konut finansmanı kapsamında verilen Ziraat Bankası ipotekli bireysel finansman kredisini kullanabilmeniz için krediye konu olan konutun ipotek edilmesi gerekiyor. Bununla beraber Ziraat Bankası kredi kampanyasında müşterilerine konut, hayat ve zorunlu deprem sigortası yapıyor.

Ziraat Bankasından 50000 TL tutarından 48 ay vadeli ipotekli bireysel finansman kredisi alırsanız kredinizin yıllık toplam ortalama maliyeti 20,2697 olacaktır. Kredinizin aylık taksiti de 4469,00 TL olur. Yılık ortalama maliyet oranına vergiler, kredi tahsis ücreti, ekspertiz ücreti ve ipotek tesis ücreti dahilken sigorta masrafları dahil değildir.

Ziraat Bankası yasa kapsamında ipotekli bireysel finansman kredisine nüfus cüzdanı, çalışma durumuna göre gelir durumunu bildiren belge, teminat verilecek gayrimenkule ilişkin belge ve başvuru formu ile herhangi bir Ziraat şubesinden başvurabilirsiniz.

 

 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın