Ana SayfaKredilerEn Uygun Konut Kredisi Faiz Oranları Vakıfbank’ta! Konut Kredisi Faiz Oranı Yüzde...

En Uygun Konut Kredisi Faiz Oranları Vakıfbank’ta! Konut Kredisi Faiz Oranı Yüzde 0,80
E

-

Vakıfbank’tan Düşük Kredi Faiz Oranlarıyla Konut Kredisi

Konut kredisi almak üzere tercih edilebilecek bankalardan biri olan Vakıfbank son derece uygun bir kredi faiz oranıyla ev kredisi sunuyor. Kısa vadeli kredilerde son derece avantajlı bir kredi faiz oranı sunan Vakıfbank uzun vade de kredi faiz oranlarını çok fazla yükseltmiyor. Bu bankadan konut kredisi alan kişiler krediyi yüzde 0,80 ile 0,95 arasındaki bir kredi faiz oranıyla almış oluyorlar.

Vakıfbank konut kredisi faiz oranları kişinin kredi notuna göre değil, kredinin vadesine göre değişiyor. Eğer alınan kredi için talep edilen vade 12 aydan daha fazla değilse kredi faiz oranı yüzde 0,80 oluyor. 24 aya kadar vadeli kredi aldığınızda ise kredi faiz oranı yüzde 0,88 olacaktır. Eğer 120 ay vadeli bir konut kredisi alırsanız bu kedi için belirlenen kredi faiz oranı da yüzde 0,95 olacaktır.

Vakıfbank konut kredisi kampanyası için sizlere sunulan vade seçeneklerinin de oldukça avantajlı olduğunu belirtebiliriz. Zira bu kredi sayesinde alınan krediyi 120 aylık vadede bankaya geri ödemeniz söz konusu oluyor.

Vakıfbank konut kredisi kampanyasından 100 bin lira olarak faydalanmak istediğinizde bankaya bunun için 1300 lira masraf ödemeniz gerekiyor. Masrafı peşin öderseniz krediyi tam alırsınız, masrafı ödemezseniz masraf miktarı kredinin içerisinden kesilecektir.

Vakıfbank konut kredisi kampanyasını tercih ederek 120 ay vadeli 100 bin lira konut kredisi aldığınızda bankaya ödemeniz gereken aylık kredi taksit miktarı 1400 lira olur. Bu şekilde 10 yıl boyunca borcunuzu ödediğinizde bankaya toplamda 169 bin 328 lira ödeme yapmış olursunuz.

Krediye başvurmak için sadece Vakıfbank şubelerini kullanabilirsiniz, başvuru esnasında yanınızda kimlik belgeniz, gelir belgeniz, ikamet adresi gösteren, adınıza düzenlenmiş bir fatura da olmalı. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol