Ana SayfaGündemMotosiklet Tutkunlarının Kredisi QNB Finansbank’ta: Masraf Yok, Vade Uzun

Motosiklet Tutkunlarının Kredisi QNB Finansbank’ta: Masraf Yok, Vade Uzun
M

-

Katarlı QNB tarafından satın alınan Finansbank ilk iş olarak ismini “QNB Finansbank” olarak değiştirmişti. Bankanın yeni sahibi olan şirket atılımlara hız vereceğini açıklamıştı. Daha geniş müşteri portföyüne ulaşmak isteyen QNB Finansbank kredi türlerini çeşitlendirme kararı aldı.

Bu kapsamda klasik taşıt kredisi mantığına ek olarak motosiklet tutkunlarını da düşünen QNB Finansbank, onlara özel kredi kampanyası hazırladı.

48 Aya Kadar Vade İmkanı

Trafikte takılmak istemeyen motosiklet tutkunları için hazırlanan kredi kampanyasında 3 aydan 48 aya kadar vade imkanı sunulmuştur. Üstelik bu olanak sadece sıfır kilometre motosiklet satın almak isteyen müşterilerle sınırlı değildir. İkinci el bir motosiklet almak isteyen müşteri de QNB Finansbank’ın sunduğu motosiklet kredisi kampanyasından faydalanabilmektedir.

Kredi kampanyası kapsamında; BMW, Honda, Suzuki, Harley Davidson, Yamaha, Kawasaki, Ducati, KTM, Bombardier, Polaris ve Vespa marka motosiklet almak isteyen müşteriler için avantajlı faiz oranları sunulmaktadır. Diğer marka ve modellerde motosiklet alımları banka tarafından kampanya kapsamına alınmamıştır.

Sıfır kilometre motosikletler için, nihai fatura tutarının 50,000 Türk Lirasına kadar olan kısmının %70’i, 50,000 Türk Lirasının üzerinde kalan kısmın ise %50’si kadar motosiklet kredisi kullanılabilmektedir. 2.el motosikletlerde fatura tutarı yerine motosikletin kasko değeri dikkate alınmakta olup kredilendirme oranları ve vade seçenekleri aynıdır.

Kefil Yok, Rehin Yeterli

QNB Finansbank motosiklet kredisi kampanyası kapsamında müşterilerinden kefil istememektedir. Satın alınacak olan motosiklet işin rehin işlemi yapılmaktadır. Bu işlem kredi teminatı için yeterli olmaktadır.

Kredi kampanyasından faydalanmak isteyen müşteri bankaya yapacağı geri ödemelerde istediği ödeme planını oluşturabilmektedir. İster taksit atlatmalı, ister taksit ötelemeli, istenildiği durumlarda ödeme dönemi bulunmayan seçenekler tercih edilebilmektedir.

Aylık sabit ve eşit taksitli klasik geri ödeme modeli de her zaman seçenekler arasında mevcuttur.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol