Burgan Bank’tan Yeni Yıla Kadar Ödemesiz Kredi

0

İhtiyaç kredileri kapsamında müşterilerine bir çok fırsat sunan Burgan Bank; yeni yılın giderek yaklaşmakta olduğu şu günlerde kış harcamaları için yeni bir kredi kampanyası hazırladığını duyurdu.

İhtiyaç kredisi “fırsat kampanyası” kapsamında müşterilerine ilk 3 ay kredi ödemesi yapmama imkanı sunan banka, kredi kullanımının hemen ardından başlayan taksit ödemelerinin can sıkıcı yönünü ortadan kaldırmayı hedeflemektedir.

3 Ay Taksit Erteleme 48 Aya Kadar Vade Seçeneği

Burgan Bank fırsat kampanyası dahilinde müşterilerine 3 aydan 48 aya kadar vade imkanı sunmaktadır. Üstelik kullanılan kredinin taksit ödemeleri 2017 yılın ilk ayına kadar ötelenebilmektedir.

İhtiyaç kredisinden faydalanmak isteyen müşterilerine 3- 24 ay vade aralığında aylık yüzde 1,21 oranında faiz uygulayacak olan Burgan Bank vade süresi uzadığında faiz oranlarını da bir miktar yükseltmektedir.

25- 36 ay yelpazesinde vade seçeneği tercih ederek geri ödeme yapmak isteyen müşteriler aylık yüzde 1,23 faiz oranından, 37- 48 ay vade aralığında kredi kullanmak isteyen müşteriler ise aylık yüzde 1,25 faiz oranından finansman desteği alabilmektedir.

Bütün vade kredi tutarı seçimlerinde banka tarafından müşterilerine hayat sigortası yaptırma zaruriyeti getirilmiştir. Hayat sigortası poliçe primi müşteriden tahsil edilmektedir. Ayrıca kullanılan kredinin miktarı üzerinden binde beş oranında kredi tahsis ücreti müşterilere yansıtılmaktadır.

Fırsat kredisi kampanyası uyarınca azami 50.000 Türk Lirasına kadar kredi kullanılabilmektedir. 50.000 Türk Lirası üzerinden 250 Türk Lirası tutar dosya masrafı olarak müşteriden tahsil edilmektedir.

İhtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen müşterilerin başvurularını Burgan Bank şubelerinden şahsen yapmaları gerekmektedir. Başvuru sırasında aylık gelir belgesi ve adres teyit edici ( ikametgah ilmühaberi, telefon veya su faturası vb..) belge bulundurulması zaruridir. Banka gerekli gördüğü durumlarda müşterilerinden kefil getirmelerini talep edebilmektedir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın