Ana SayfaKredilerYapı Kredi Masrafsız Alış-Veriş Kredisi

Yapı Kredi Masrafsız Alış-Veriş Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi Bankası müşterilerin yüksek maliyetli yapması gereken alış- verişler için “Alış- Veriş Kampanyası” düzenledi. Üstelik banka kredi kampanyası kapsamında kredi tahsis ücretini de sıfırladı.

Masrafsız şekilde kullanılabilen alış-veriş kredisinde üst limit tam 25.000 Türk Lirası olarak belirlenmiş. Çekilen kredi tutarı 48 aya kadar vade imkanıyla ödenebilmektedir.

48 Aya Kadar Vade Seçeneği

Alış- veriş kredisi kampanyası kapsamında 25.000 Türk Lirasına kadar kredi kullanan bir müşteri ödemelerini 48 ay vadeye yayarak yapma imkanına sahiptir. Mini alış- verişleri için de kredi ihtiyacı hisseden müşterilerini de düşünen Yapı Kredi Bankası kredi kampanyasının alt limitini 500 Türk Lirası olarak tayin etmiştir.

Kredi kampanyası dahilinde finansman sağlamak isteyen müşteriler için iki farklı faiz oranı belirlenmiştir. 5.000 Türk Lirasına kadar olan kredilerde aylık yüzde 1,33 oranında faiz uygulanmaktadır. Kullanılacak meblağ arttığında ise faiz oranı düşmektedir. 5.001 Türk Lirası ile 25.000 Türk Lirası arasında kredi kullanmak isteyen vatandaşlara uygulanacak faiz oranı aylık yüzde 1, 27 seviyesindedir.

20.000 Türk Lirası kredi kullanarak 36 ay vadede bankaya geri ödemek isteyen bir müşterinin aylık taksitleri 726 Türk Lirası olarak gerçekleşecektir. Vade sonunda bankaya ödenen toplam meblağ 26.150 Türk Lirası olacaktır. Müşteri 36 aylık süreç tamamlandığında 6.150 Türk Lirası faiz ödemesi yapacaktır.

Masraf Yok, Kredi Kartına Tanımlatma İmkanı

Kredi kampanyasının en büyük özelliklerinden biri kredi tahsis ücreti yani dosya masrafı olmamasıdır. Bu sayede henüz krediye ulaşmadan yapılan kesintiler olmamaktadır.

Müşteri, kullandığı krediyi kredi kartına tanımlatarak alış-verişlerinde nakit taşıma zorluğundan ve tehlikesinden kurtulmaktadır. Ayrıca kredi kartının taksitlendirme özellikleri de işlevini korumaya devam edecektir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.