Ana SayfaKredilerYapı Kredi 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi’den Düşük Kredi Faiz Oranlarıyla İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde düşük kredi faiz oranlarıyla yüksek miktarlı kredi fırsatı sunuyor. Yapı Kredi Bankası’ndan ihtiyaç kredisi almak isteyen kişiler internet üzerinden başvuru yapabiliyorlar. İnternet üzerinden başvuru yapmak yerine şubelerden kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler gelir belgeleri ve kimlik belgeleriyle şube üzerinden başvurularını tamamlayabilirler.

Yapı Kredi ihtiyaç kredisinin kredi faiz oranı 48 aylık bir kredi için yüzde 1,77 olarak belirlenmiştir. Vade sayısının artması kredi faiz oranını da arttırabilir. Kredi için belirlenen yıllık maliyet oranı ise yüzde 29,08’dir.

Belgesiz, Anında, Online Kredi İmkanı!

Yapı Kredi bankasının mevcut ihtiyaç kredisi kampanyasına internet üzerinden başvurmanız halinde sizlerden belge istenmeyecektir. Şubelerden başvuru yapmanız durumunda belge vermeniz zorunludur. Yapı Kredi ihtiyaç kredisi kampanyası için sizlerden kefil istenmiyor. Kefilsiz olarak alabileceğiniz bu kredi için talep edebileceğiniz maksimum kredi vadesi ise 48 ay olarak belirlenmiştir. Kredi için talep edebileceğiniz minimum vade ise 1 aydır.

Kredi için hayat sigortası yaptırmanız zorunludur, hayat sigortası primi yaşınıza ve cinsiyetinize göre değişiklik gösterebilir. Yapı Kredi Bankası 3. Kişilere ödenen tüm masrafları krediyi alan kişilere yansıtıyor. 20 bin liralık bir ihtiyaç kredisi almak istediğinizde bankaya ödemeniz gereken kredi tahsis ücreti 100 lira olacaktır.

668 TL Taksitle 20 Bin TL Kredi

Yapı Kredi ihtiyaç kredisi aracılığıyla 20 bin liralık bir kredi paketi alarak bu krediyi 48 ay vadede geri ödemek isterseniz bankaya ödemeniz gereken aylık taksit miktarı 668,60 lira olur. 48 ay boyunca ayda 668,60 lira ödeyerek kredinizin borcunu bitirdiğinizde bankaya toplamda 32 bin 92,69 lira ödeme yapmış olacaksınız.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.