Yapı Kredi 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi

0

Yapı Kredi’den Düşük Kredi Faiz Oranlarıyla İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde düşük kredi faiz oranlarıyla yüksek miktarlı kredi fırsatı sunuyor. Yapı Kredi Bankası’ndan ihtiyaç kredisi almak isteyen kişiler internet üzerinden başvuru yapabiliyorlar. İnternet üzerinden başvuru yapmak yerine şubelerden kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler gelir belgeleri ve kimlik belgeleriyle şube üzerinden başvurularını tamamlayabilirler.

Yapı Kredi ihtiyaç kredisinin kredi faiz oranı 48 aylık bir kredi için yüzde 1,77 olarak belirlenmiştir. Vade sayısının artması kredi faiz oranını da arttırabilir. Kredi için belirlenen yıllık maliyet oranı ise yüzde 29,08’dir.

Belgesiz, Anında, Online Kredi İmkanı!

Yapı Kredi bankasının mevcut ihtiyaç kredisi kampanyasına internet üzerinden başvurmanız halinde sizlerden belge istenmeyecektir. Şubelerden başvuru yapmanız durumunda belge vermeniz zorunludur. Yapı Kredi ihtiyaç kredisi kampanyası için sizlerden kefil istenmiyor. Kefilsiz olarak alabileceğiniz bu kredi için talep edebileceğiniz maksimum kredi vadesi ise 48 ay olarak belirlenmiştir. Kredi için talep edebileceğiniz minimum vade ise 1 aydır.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

Kredi için hayat sigortası yaptırmanız zorunludur, hayat sigortası primi yaşınıza ve cinsiyetinize göre değişiklik gösterebilir. Yapı Kredi Bankası 3. Kişilere ödenen tüm masrafları krediyi alan kişilere yansıtıyor. 20 bin liralık bir ihtiyaç kredisi almak istediğinizde bankaya ödemeniz gereken kredi tahsis ücreti 100 lira olacaktır.

668 TL Taksitle 20 Bin TL Kredi

Yapı Kredi ihtiyaç kredisi aracılığıyla 20 bin liralık bir kredi paketi alarak bu krediyi 48 ay vadede geri ödemek isterseniz bankaya ödemeniz gereken aylık taksit miktarı 668,60 lira olur. 48 ay boyunca ayda 668,60 lira ödeyerek kredinizin borcunu bitirdiğinizde bankaya toplamda 32 bin 92,69 lira ödeme yapmış olacaksınız.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın