TEB’den Araç Sahibi Olmak İsteyenlere Taşıt Kredisi

0

TEB Araç Kredisi Kampanyası

Güncel taşıt kredisi kampanyalarından biri olan TEB taşıt kredisi kampanyası sayesinde sıfır ya da belli bir yaşı geçmeyen ikinci el araçları alabilirsiniz. TEB taşıt kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin yapması gereken şey gerekli belgelerle en yakın TEB şubesine uğramaktır. Zira bu kredi için birtakım belgeler sizlerden talep ediliyor. Bu belgeleri bankaya sunmadan kredi almanız söz konusu değildir.

TEB taşıt kredisi kampanyası için belirlenen kredi faiz oranını incelediğimizde bu oranın 48 ay vade seçeneğinde yüzde 1,35 olduğunu görüyoruz. Kısa vadeli bir taşıt kredisi almanız durumunda kredi faiz oranı düşebilir. Aynı zamanda kredinin yıllık maliyet oranı da düşebiliyor.

TEB müşterileri mevcut taşıt kredisi kampanyasından daha düşük bir kredi faiz oranıyla faydalanabilirler. Size özel kredi teklifini incelemek üzere en yakın TEB şubesine uğrayabilirsiniz. Krediye başvuru yaparken yanınızda kimlik belgeniz, işyeri onaylı gelir belgeniz, araca ait belgeler de olmalı. Bu şekilde yapmış olduğunuz başvuru sadece birkaç dakika içinde sonuçlanır, kredinin olumlu sonuçlanması durumunda şubeden çıkmadan krediyi alabiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Eylül)

Ödeme seçenekleri oldukça iyi olan TEB taşıt kredisini almanız durumunda bu kredi paketi için bankadan 48 aya kadar vade talep edebilirsiniz. 48 ay vadeli olarak aldığınız bu krediyi 15 bin lira olarak almanız durumunda her ay bankaya ödeyeceğiniz taksit miktarı 452 lira olur. Bu şekilde alınan 15 bin liralık krediyi 21 bin 770 lira olarak bankaya geri ödersiniz.

15 bin liralık taşıt kredisi için sizlerden talep edilecek olan kredi tahsis ücreti 75 liradır. Buna ek olarak araç kaskosu, hayat sigortası için de miktarı değişkenlik gösteren primleri sizin ödemeniz gerekiyor.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın