Vakıfbank Sonbahara Özel Taşıt Kredisi

0

Vakıfbank’tan Esnek Vade Seçenekleriyle Araç Kredisi

Araç sahibi olmak isteyenlerin tercih edebilecekleri kredi paketlerinden biri olan Vakıfbank Sonbahara Özel Taşıt Kredisi kampanyası sayesinde yüksek miktarlı bir araç kredisi paketi alabilirsiniz. Kredi faiz oranları da oldukça iyi durumda olan bu kredi esnek vade seçenekleriyle sizlere sunuluyor. Vakıfbank’ın mevcut kredi kampanyasını değerlendirerek kredi almak isterseniz başvurunuzu yapmak üzere size en yakın şubeye uğramanız gerekiyor.

Vakıfbank taşıt kredisi kampanyasını incelediğimizde 48 ay vadeli 30 bin liralık bir kredi için belirlenen kredi faiz oranının yüzde 1,16 olduğunu görüyoruz. 1,16 kredi faiz oranıyla sunulan kredinin yıllık maliyet oranı ise yüzde 16,98’dir.

Esnek geri ödeme seçenekleriyle sizlere sunulan bu kredi için talep edebileceğiniz vade aralığı 1 ay ile 48 ay arasındadır. Dolayısıyla bankadan kredi aldıktan sonra mevcut borcunuzu 4 yıl içinde bankaya geri ödeyebiliyorsunuz. Bu krediyi aldıktan sonra taksitlere uymaz ve borcunuzu erkenden ödemek için toplu ödeme yaparsanız erken ödeme cezasıyla karşılaşabilir, yüzde 1-2 arasında daha fazla ödeme yapmak zorunda kalabilirsiniz.
30 bin liralık Vakıfbank taşıt kredisi için 150 lira kredi tahsis ücretinin yanı sıra kasko ücretini de ödemeniz gerekiyor. Rehin için 3. Kişilere ödenecek olan ücretler de sizlere yansıtılacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

Eğer 30 bin lira taşıt kredisi alırsanız bu krediyi geri ödemek için 48 aya kadar vade talep edebilirsiniz. 48 ayda 30 bin liralık borcu ödemek istediğinizde bankaya her ay ödemeniz gereken taksit miktarı 861 lira olur. 861 liralık taksitlerle borcunuzu 48 ayda bankaya geri ödediğinizde toplamda 41 bin 480 lira geri ödeme yapmış olur ve borcunuzdan kurtulursunuz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın