Kuveyttürk İşyeri Finansmanı

Yeni bir iş kurmak ve şansınızı denemek istiyor fakat maddi sorunları çözemiyorsanız Kuveyttürk Katılım Bankası’nın sizlere sunmuş olduğu ilgili paketleri inceleyebilirsiniz. Oldukça düşük bir kâr payı oranıyla sizlere sunulan bu finansmanı yüksek miktarlı olarak almanız da söz konusudur. Bu bağlamda yapmanız gereken şey size en yakın Kuveyttürk Katılım Bankası şubesine uğramak ve gerekli evraklarla başvurunuzu tamamlamak olacaktır.

Kuveyttürk işyeri finansmanı için yüzde 50 oranında peşinatınızın olması gerekiyor, yani toplam maliyetin yüzde 50’si kadar finansman talebinde bulunabiliyorsunuz. Finansman başvurusu için işyeri onaylı gelir belgeniz, kimliğiniz ve ikamet adresinizi gösteren bir faturayı banka yetkililerine ibraz etmeniz gerekiyor.

Kuveyttürk Katılım Bankası işyeri finansmanı için belirlenen vade seçenekleri 5 yıla kadar yükseliyor. Bu sayede aldığınız finansman için bankadan 60 aya kadar vade talep edebiliyor, borcunuzu çok uzun bir süreliğine yapılandırabiliyorsunuz.

İşyeri finansmanı için belirlenen finansman kâr payı oranını incelediğimizde bu oranın 60 ay vadeli 120 bin lira işyeri finansmanı paketi için yüzde 1,29 olduğunu görüyoruz. 120 bin liralık finansman almak isteyen bir kişi Kuveyttürk’e finansman tahsis ücreti olarak 3465 lira ödeme yapar. Finansmana ait tüm masraflar finansman talebinde bulunan müşteriye aittir.

Kuveyttürk uzun vadeli işyeri finansmanı kampanyası ile 120 bin liralık finansman alarak 60 ay vade talep etmeniz durumunda bankaya ödemeniz gereken taksit miktarı 3 bin 84 lira olacaktır. Hayat sigortası ücreti finansman için ödemiş olduğunuz taksit tutarına dâhil edilmeyecektir.

120 bin liralık bir finansman alarak bu finansman paketini 120 ayda bankaya geri ödeyen kişiler aldıkları 120 bin lira için toplamda 185 bin 96 lira ödeme yaparlar. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın