Ana SayfaGündemVakıf Katılım Bankası’ndan 120 Ay Vadeli Konut Kredisi

Vakıf Katılım Bankası’ndan 120 Ay Vadeli Konut Kredisi
V

-

Vakıf Katılım Bankası faizsiz bankacılığın yeni aktörlerinden. Faizsiz bankacılığın her geçen gün hızla büyüdüğü ülkemizde bu alana kamu bankalarının yoğun ilgisi de devam etmektedir.

Vakıfbank ve Ziraat Bankası’nın da yeni kuruluşlar ile girdiği katılım bankacılığı sektöründe faizsiz ev almak isteyen müşteriler için her geçen gün yeni fırsatlar çıkmakta.

Uygun Kâr Oranı, Uzun Vade

Vakıf Katılım Bankası ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız için kâr oranlarını gayet uygun seviyelerde tutma gayreti içerisinde. 24 aya kadar konut finansmanı kullanmak isteyen müşteriler için kâr oranı sadece aylık yüzde 0,82 seviyesindedir. 25- 36 ay arası vadelerde konut finansmanı kullanarak ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız için kâr oranı aylık yüzde 0,92 noktasındadır.

Vade süresi 37 ile 60 ay arasına geldiğinde kâr oranları da yükselerek aylık yüzde 0,95 düzeyine gelmektedir. Konut alımlarında daha uzun vadelerde likidite ihtiyacı duyan müşteriler 120 aya kadar borçlanabilmektedir. Kullandıkları nakdin geri ödemesini bankaya 61 ile 120 ay arasında yapmak isteyen müşteriler için bankaca belirlenen kâr oranı aylık yüzde 0,99 olarak gerçekleşmektedir.

Alınacak Evin Yüzde 75’ine Kadar Finansman İmkanı

Vakıf Katılım Bankası müşterilerin almak istedikleri evin ekspertiz değerinin yüzde 75’ine kadar finansman imkanı sağlamaktadır. Banka müşterilerin kullandıkları kredi tutarı üzerinden bir defaya mahsus olmak üzere binde beş oranında kredi tahsis ücreti kesmektedir. 100.000 Türk Lirası konut finansmanı kullanımında bu tutar 500 Türk Lirası olarak gerçekleşmektedir.

Vakıf Katılım Bankası müşterilerine finansman vade süresi boyunca konut sigortası ve hayat sigortası yaptırmalarını zorunlu tutmuştur. Konut sigortası poliçe primi ve hayat sigortası poliçe primi ücretleri müşteriden tahsil edilen diğer ücretlerdir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol